Reaksiyon dizisi son bölümde Oğuz'a büyük ihanet!

Star Tv'nin yeni yapımlarından Reaksiyon son bölümüyle kaybettiği başarısını geri kazanacak mı merak konusu. Pazartesi akşamı son bölümü ile ekrana gelen Reaksiyon'da Oğuz'un yaşadığı ikinci şok herkesi şaşırttı. Reaksiyon son bölümü heyecanla izlendi.

Reaksiyon dizisi son bölümde Oğuz'a büyük ihanet!

Oğuz’a bir ihanet şoku daha…

Oğuz, Yavuz Aslan'ı Serdar'la yüzleşmeye götürür. Yavuz'un kafasına silahı dayayacak cesareti olsa da, Oğuz’un hesap edemediği Tekin'in kendisine ihaneti olacaktır. Tekin, Serdar'ı elleriyle Ferhat'a teslim edecek, üstelik bunu yaparken Tayfun'u ölüme gondermekten çekinmeyecektir.

REAKSİYON SON BÖLÜM

Zeynep, Oğuz’u görmek istemediğini söylüyor!

Tekin'i bu hale getiren kızkardeşine ait görüntülerle ona yapılan şantajdır. En yakınlarından darbe yiyen Oğuz’a bir darbe de Zeynep'ten gelecektir. Zeynep, Oğuza kendisini bir daha görmek istemediğini söyleyecektir. Bu arada Duygu, Zeynep'e kurulan tezgahın sorumlusunun Çetin olduğunu Zeynep'e söylemek için beklemektedir.

Yeni bölüm fragmanı
Reaksiyon’un bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Yurdaer Okur’un canlandırdığı İstihbarat Başkanı Gürkan Erman, saat tamir edeceği bir sahneyle ekranda olacak. Bu sahne çok özel bir izinle, özel bir atölyede çekildi…
Üç kuşak boyunca Abdülhamit’in “Saray Saatçisi” olarak çalışan Alman Meyer Ailesi’nin son kuşak temsilcisi Wolfgang Meyer’in yetiştirdiği, antika saat tamir ustası Recep Gürgen’in Beyoğlu’ndaki atölyesinde özel izinle yapılan incelikli çekimler, 500 yıllık köklü bir ustalığa saygı niteliğinde gerçekleştirildi.
5. bölümde bir saati tamir ederken izleyeceğimiz İstihbarat Başkanı Gürkan Erman aslında bu sahne ile istihbarat çalışanlarının en önemli özelliği olan “isimsizliğe” özel bir vurgu yapıyor...
Tarihte ve bugün bir saati tamir eden ustanın saati yapan kadar emek sarf ettiği kabul edilir… Buna rağmen saat tamir ustaları hiç bir zaman yaptıkları işe imza atamazlar ve emeklerinin daima şahitsiz kalmasına razır olurlar. İstihbarat’ta görev yapanlar için de bu aynı şekilde işler. Vatan için çalışırlar ama kimliklerini hiç bir zaman ortaya koyamaz, başarılarına karşılık “hiç”liğe razı olurlar…
Reaksiyon dizisi son bölümde Oğuza büyük ihanet

Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber