Safiye Soyman: Hanımlar Faik'i taciz ediyor, dudağından öpüyor

Magazin dünyasının ünlü çiftlerinden Safiye Soyman ve Faik Öztürk 20 yıllık birlikteliklerinin sırrını verdi.

Safiye Soyman: Hanımlar Faik'i taciz ediyor, dudağından öpüyor

Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti Posta’dan Oya Çınar’a konuştu Safiye Soyman kıskançlıkla ilgili soruya ilginç bir cevap verdi: Ay neler neler... Sahnede taciz ediyor hanımlar bazen. Çok olaylar oluyor. Cimcikleyen, sıkıştıran... Kimi kadınlar dudağından öpüyor Faik’i. “Boşver hayatım. Seni seviyorlar ki öpüyorlar dudağını” diyorum. O sevildikçe ben daha da mutlu oluyorum.

İkilinin bir diğer açıklaması da gündeme damga vuracak cinsten...

MEVLİTLERE GİDİP AĞLIYORUZ HER ŞEY ÜCRETLİ BİZDE
Sahne dışında katıldığınız programlardan para alıyor musunuz?
F.S.: Valla hiçbir yere boşa gitmiyoruz. Sadece güldürmek de değil. Mevlidleri de kaçırmayız. Bizi çağırırlar, 7’sinde, 40’ında, 52’sinde gider ağlarız. Boş günümüz yok.
S.S.: Şaka...
F.S.: Nasıl şaka canım! İnsanlar mevlidlerine çağırıyor, gidiyor ağlıyoruz. Çok da içten ağlarız. Her şey ücretli bizde. Ama bizi gören yine gülüyor. Onu anlamak mümkün değil. Hakan Altun’un babasının cenazesine gittik. Hoca bizi görünce gülmeye başladı. Hakan Altun “Abi, babam öldü. Farkındasın değil mi?” dedi. “Biliyorum oğlum, ben bir şey yapmadım” dedim. “Abi Allah aşkına sen balkonda dur, içeri gelme” dedi.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber