Safiyel Messi

Safiye Soyman, sözü ve müziği Mine Kılıç'a ait olan yeni şarkısının okumalarını gerçekleştirdi.

Safiyel Messi

Nisan ayında çıkması planlanan şarkının kayıt aralarında prodüktörü ile konsol oyunu keyfi de yapan Safiye Soyman, hayatında ilk kez deneyimlediği oyun konsolunda adeta harikalar yarattı. Golleri birbiri ardına sıralayan Soyman, oyunun ilerleyen bölümlerine ise futbol heyecanını doruklarda yaşadı.

Kayıt için tekrar stüdyoya girmek üzere müsabakaya ara veren Safiye Soyman ve prodüktörü Kemal Aslan, skoru gösteren ekran önünde dostluk pozu verdi.

"BİLSEYDİM FAİK'İ ANKARAGÜCÜ'NÜN ALT YAPISINA YAZDIRIRDIM"
Safiye Soyman, "Futbolu çok severdim ama artık daha çok seviyorum. Bundan sonra adım Safiyel Messi. Bu kadar keyifli bir şey olduğunu bilseydim Faik'i Ankaragücü'nün altyapısına yazdırır her hafta maçına giderdim. Yeni şarkım da müzik dünyasında Meksika Dalgası etkisi yaratır inşallah" sözleriyle herkesi güldürdü.

Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber