Sahnesinden Ebru Gündeş'e selam yolladı

Gökhan Tepe, Bodrum'da bir mekanda sahne aldı. Hayranlarını 'Adı Aşk Olsun' şarkısıyla selamlayan Gökhan Tepe "Bugün beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum" diyerek sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sahnesinden Ebru Gündeş'e selam yolladı

Gökhan Tepe, 'Araftayım' şarkısından sonra "Sevgili dostum Ebru Gündeş'in bir sonraki albümüne de ismini veren şarkıyı seslendireceğim. Buradan Ebru Gündeş'e selamlarımı yolluyorum" diyerek, 'Aşık' şarkısını söyledi. Kendisini dinlemeye gelenler arasında oyuncu Bahar Öztan da vardı.

Konserinin ikinci yarısına hızlı bir giriş yapan Tepe; 70'li, 80,li 90'lı yılların arabesk şarkılarını seslendirdi. Programının sonlarına doğru şarkıcı, "Popçu çizgimi bir kenara bırakıyorum. Her şey eğlencemiz için, herkesin oynamasını istiyorum" diyerek, "Ankara'nın Bağları'nı" söyledi.

Yaklaşık üç saatlik konserini 'Teşekkür Ederim' adlı parçayla noktalayan Gökhan Tepe, alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde sahneden ayrıldı.

Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber