Seda Sayan’a sürpriz doğum günü

Seda Sayan, önceki akşam Yeniköy'de bulunan Gazebo adlı mekanda dostları Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün yapmış olduğu sürpriz doğum günü partisiyle 56'ncı yaşını kutladı.

Seda Sayan’a sürpriz doğum günü

Çıkışta gazetecilerle ayaküstü sohbet eden şarkıcı, "Faik bana sürpriz doğum günü yaptı. İkisi de benim canım. Safiye benim 30 yıllık dostum. Her zaman yanımda" dedi. Gazetecilerin birkaç gündür gündemi meşgul eden, şarkıcının eski çalışanını cuma namazına gitti diye işten çıkarttığı yönünde çıkan haberlerle ilgili sorulara ise yanıt vermedi.

'Alpaslan kim ya?'
Seda Sayan, adının aşk dedikodularına karıştığı Alpaslan Aslan ile ilgili soruları da yanıtlamadı. Bu sorular karşısında sessiz kalan Sayan'ın yerine araya giren Faik Öztürk, "Alpaslan kim ya? Sevgilisi falan değil" diye cevap verdi. Alpaslan Aslan ise Seda Sayan'dan 15 dakika sonra mekandan çıktı. Aşk sorularına "Yok öyle bir şey" diye cevap veren Aslan, Safiye ve Faik çiftine ait araçla mekandan ayrıldı. EMRAH AKÇAAY

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber