Selim Akar'dan erken yılbaşı partisi

Birçok ünlü oyuncunun menajerliğini yürüten Selim Akar, 'Selim Akar Oyunculuk Management' olarak Cano Karaköy'de erken yılbaşı partisi yaptı.

Selim Akar'dan erken yılbaşı partisi

Yılbaşı partisi öncesi tüm oyuncuları ile bir araya gelen Selim Akar, gazetecilere yeni yıl dileklerini iletti.

Akar, "Bu gece bütün oyuncularım ile küçük bir yılbaşı kutlaması yapmak istedim, biz küçük bir aileyiz. Yaklaşık 10 tane oyuncum var, çok özel insanlarla çalışıyorum. Hepsi ile birlikte olduğum için mutluyum. Hepinize iyi yıllar dilerim" dedi.

YENİ ALBÜM MÜJDESİ

Genç kızların yeni gözdesi şarkıcı Genco Ecer de partiye katılanlar arasında yerini aldı. Yeni yılda yeni bir şarkı sürprizi olduğunu belirten Ecer, "2018 yılı tüm insanlara uğurlu gelmesini gelsin, herkese teşekkür ederim" dedi.

"KENDİMİ GELİŞTİRMEK ÜZERE PLANLAR YAPIYORUM"

'Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de canlandırdığı karakter ile büyük beğeni kazanan Doğaç Yıldız, "Selim çok başarılı bir insan, canımız, ciğerimiz, iyi ki hayatımda var. Benim için yeni yıl çok fazla bir şey ifade etmiyor. Her zaman kendimi geliştirmek üzere planlar yapıyorum. Yabancı filmde oynadım, yine güzel projeler var" şeklinde konuştu.

17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber