Geri Dön

Sıla aşk sorusuna güldü

Son dönemde yaşadığı olaylarla gündemden düşmeyen Sıla, önceki akşam müzisyen dostu Ayta Sözeri ve gazeteci Rahşan Gülşen ile birlikte Balat’ta bulunan Agora Meyhanesi’nde bir araya geldi.

Sıla aşk sorusuna güldü

Dört saat mekanda kalan üçlü, eğlence sonrası hep birlikte mekandan ayrıldı. Kafa Dergisi için 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel yazdığı aşk şiiri hatırlatılan Sıla, “Şiiri özel birine ithafen mi yazdınız?” sorusunu üzerine “Öyle bir şey değil” yanıtını verdi. Ünlü şef Hazer Amani ile aşk yaşadığı konuşulan Sıla, “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusu karşısında ise gülerek, susmayı tercih etti. EMRAH AKÇAAY

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber