Geri Dön

Sırlarla dolu bir evde geçmiş günahlarla yüzleşmenin gerilim dolu hikayesi

Başrollerini Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin ve Melisa Şenolsun’un paylaştığı, oyuncu kadrosunda, Feridun Düzağaç, Şencan Güleryüz ve ilk sinema filmi için kamera karşısına geçen çocuk oyuncu Lara Tonka’nın yer aldığı 'Güzelliğin Portresi' filmi, 13 Aralık’ta vizyona girecek.

Sırlarla dolu bir evde geçmiş günahlarla yüzleşmenin gerilim dolu hikayesi

Özgün hikayesi Kore’ye ait olan, senaryo çalışmaları, Kore ve Tayland ile birlikte Türkiye’de de uygulanan 'Güzelliğin Portresi' filmi ilk kez Türkiye’de vizyona girecek. Kore ve Tayland’da ise filmin çekimlerine aynı isimle devam ediliyor.

BKM ve CJ Entertainment’ın ortak yapımcılığında çekilen filmin yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturuyor.

FİLMİN KONUSU
Senelerdir görüşmediği babası ile ilgili önemli bir haber alan Nisan (Buçin Terzioğlu), kızı Alin (Lara Tonka) ve eşi Özgür (Birkan Sokullu) ile birlikte baba evine döner. Sırlarla dolu bu evde, bir yandan kaçtığı geçmişi ile yüzleşecek olan Nisan, diğer yandan babasıyla ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışan polis memuru Oktay’ın (Serkan Keskin) sorgulamaları ile köşeye sıkışır. Babasının baş yapıtı olan resimdeki kadının gizemi ile geçmiş kabusları yeniden canlanan Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için bu gizemi bir an önce aydınlatmak zorundadır.

Sırlarla dolu bir evde geçmiş günahlarla yüzleşmenin gerilim dolu hikayesi

15 Aralık 2019 Magazin Bülteni15 Aralık 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber