Süreyya Yalçın 97 milyon doları almaya geldi

2016 yılından bu yana Amerika Miami’de yaşayan Süreyya Yalçın, Bodrum sezonunu açtı. 20 bavulla Türkbükü'ne gelen sosyetik güzele; eşi Ozan Baran, annesi Ülkü Yalçın ve iki yardımcısı eşlik ediyor.

Süreyya Yalçın 97 milyon doları almaya geldi

Ağustos sonuna kadar Bodrum’da kalacak olan Süreyya Yalçın’ın bir ayağı da miras işlemleri için İstanbul’da olacak. Sosyetik güzele 2 Aralık 2008 tarihinde İsviçre’de vefat eden babası, NATO müteahhidi Faruk Yalçın’dan yüklü miktarda miras kalmıştı. Ancak Süreyya Yalçın’ı 4 kardeşi mirastan men etmek istemiş, mahkeme 10 yıl sürmüştü. Yalçın, 4 ay önce sonuçlanan dava sonucu 97 milyon dolar almaya hak kazanmıştı.

PAHALILIĞA TEPKİ
Mirasla ilgili konuşmak istemeyen Süreyya Yalçın’ın, Türkbükü’ne adım atmasına en çok Bodrum esnafı sevindi. Sosyetik güzel, “Pahalılığı duydum, ama eşimle birlikte boş yere kazıklanmak istemiyoruz. Zaten annemin evinde kalıyoruz” dedi.

Süreyya Yalçın, geçen yıl Bodrum tatilinde 3 sodaya 250 TL ödeyince sinirlenmiş, işletme sahibine “Zengin olabiliriz, ama enayi değiliz” şeklinde tepki göstermişti.

Bu arada çift 1.5 aylığına, günlüğü 5 bin TL’den tekne kiraladı. Teknede pozlar veren Süreyya Yalçın, bronz teni ve süslü mayolarıyla sosyal medyanın gündeminde.

2008’de vefat eden Faruk Yalçın, 4 milyar dolarlık servetiyle Türkiye’nin en zengin iş insanları arasındaydı. Mirası 20 paya bölündü. İkinci eşi Ülkü Yalçın ve kızları Süreyya’ya da 97 milyon dolar kaldı. (Posta / Müge Dağıstanlı)

İtfaiyeden tilki kurtarma operasyonuİzmir’in Tire İlçesinde 30 Metrelik boş kuyuya düşen tilki 3 gün kaldığı kuyuda vatandaşların ihbarı ile İtfaiye tarafından kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber