Tamer Karadağlı eski eşiyle rol gereği evlendi!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı 2007 yılında boşandığı eski eşi Arzu Balkan'la senaryo gereği yeniden nikah masasına oturdu.

Tamer Karadağlı eski eşiyle rol gereği evlendi!

Tamer Karadağlı Senaryo Gereği Eski Eşiyle Yeniden Nikah Masasına Oturdu12 saat önce
Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı 2007 yılında boşandığı eski eşi Arzu Balkan'la senaryo gereği yeniden nikah masasına oturdu.

2007 yılında boşanan Arzu Balkan ve Tamer Karadağlı, " Pamuk Prens" filmi için bir araya geldi. İki oyuncu, kendilerini oynadıkları filmde senaryo gereği yeniden evlendi.

NİKAH SAHNELERİNE YER VERİLDİ
Yapımcı ve senarist Birol Güven'in "Aşırı gerçekçi" diye nitelediği yeni sinema filmi " Pamuk Prens"in fragmanı yayınlandı. Tamer Karadağlı'nın özel hayatını; aşklarını, çapkınlıklarını ve 2007 yılında boşandığı Arzu Balkan'la ilişkisini konu alan filmin fragmanında iki ünlü oyuncunun nikâh sahnelerine de yer verildi.

PINAR ALTUĞ'DA ROL ALDI
Karadağlı ile uzun uğraşlardan sonra barışmaya ikna ettiği Balkan'ın Venedik'teki nikâhında senaryo gereği kızları Zeyno da yer aldı. Ancak iki ismin gerçek hayatın aksine filmde yeniden evleniyor olması, sinemaseverlerin hikayenin gerçekliğini sorgulamasına yol açtı. Tüm oyuncuların kendini canlandırdığı " Pamuk Prens"te Tamer Karadağlı'nın " Çocuklar Duymasın" dizisindeki partneri Pınar Altuğ da rol aldı. Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la birlikte kamera karşısına geçti.

2009'DA SENARYO GEREĞİ NİKAH MASASINA OTURMUŞTU
Arzu Balkan ve Tamer Karadağlı, 2009 yılında "Ah Kalbim" dizisinde de senaryo gereği nikâh masasına oturmuştu. Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan'ın kızları Zeyno'yla birlikte rol aldıkları nikâh sahneleri İtalya'da çekildi.

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber