Tan Taşçı zırhla kamera karşısına geçti

Söz yazarı ve besteci Tan Taşçı, sekizinci stüdyo albümü 'Bana Aşktan Söz Etme'yi tctvl etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımladı.

Tan Taşçı zırhla kamera karşısına geçti

Albümde yer alan tüm şarkıların söz ve bestelerinde kendi imzası bulunan Tan Taşçı, dünya müziğiyle kendi müziğini birleştirerek new age ve ethnic elektronik öğeleri de şarkılarına taşıdı.

Tan Taşçı’nın hazırlık süreci 1 yıl süren yeni albümünde yer alan şarkıların düzenlemelerini; Tan Taşçı, Sezgin Gezgin, Okan Akı ve Catwork üstlendi.

Tan Taşçı’nın yeni albümünden ilk video klip şarkısı ise “Aşksa Gel”oldu. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde, Onur Özışık kreatif direktörlüğünde çekilen video klipte Tan Taşçı Osmanlı askerleri için özel olarak üretilmiş 250 yıllık gümüş zırh giydi. 12 kilogramlık antika zırh ile 6 saatten fazla kamera önünde kalan sanatçıya dört kişilik cast ekibi eşlik etti.

“Aşksa Gel”in video klibinde makyaj sanatçısı Rıfat Yüzüak tarafından özel makyaj teknikleri kullanırken, klibin moda editörlüğü Koral Sagular tarafından yapıldı. 12 saat süren klip çekimleri Sarıyer Rumeli Feneri Topçu Kalesi'nde gerçekleşti.

Tan Taşçı’nın yayımladığı yeni albümü “Bana Aşktan Söz Etme” Eylül 2018’de müzik marketlerdeki yerini alacak.

15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber