'Telefonda değil, kapısında bekledim'

Poll Production organizasyonu Vakıfbank sponsorluğunda gerçekleşen 'Beyaz Show', ikinci gününde de Haliç Kongre Merkezi’ni doldurdu.

'Telefonda değil, kapısında bekledim'

Hakan Altun, Oğuzhan Koç, Simge Sağın, İrem Sak ve İbrahim Büyükak’ın konuk olduğu geceye düetler damgasını vurdu. Hakan Altun, bir hayranı ile ’Gönül Yarası’ şarkısında düet yaparken; ‘Ele Güne Karşı’ ve ‘Arap Saçı’ şarkısını Beyazıt Öztürk tüm konukları ile birlikte seslendirdi.

Şarkı aralarında konukları ile sohbet eden Beyazıt Öztürk'ün, "Telefonun başında beklediğiniz biri oldu mu?" sorusuna İrem Sak, "Kapısında bekledim" karşılığınmı verdi. Hakan Altun ise "Havuzu çiçeklerle doldurdum" dedi.

Gecenin bir kısmını YouTube kanalından canlı yayınlayan ünlü şovmen, konukları ile izleyicilere küçük bir şaka hazırladı. Bağlantının yapıldığı an hareketsiz kalarak, bağlantı donmuş izlenimi yaratmaları renkli anlara sahne oldu.

Yer: İstanbul... Bozuk sileceklere böyle çözüm buldularİstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber