Tokalaşarak ayrıldılar

1 yıldır boşanamayan Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan çiftinin 7 yıllık evliliği dün bitti. Üç çocuğunun velayetini alan Ergen, merdivenden inerken eski eşiyle tokalaşıp ayrıldı

Tokalaşarak ayrıldılar

Gülben Ergen ile 7 yıllık evli olduğu Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın yaklaşık 1 yıldır süren boşanma davası nihayet sonuçlandı. Ergen ve Erdoğan çifti, anlaşamadıkları için uzayıp çekişmeliye dönen davada sonunda uzlaşma yoluna gitti. 7 yıl önce Kemer Country’da rüya gibi bir düğünle başlayan evlilikleri çiftin evliliği dün bitti.
Tazminat ve nafaka konusunda protokol yapan çift, dün 14. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada boşandı. Ergen duruşmaya avukatı Kezban Hatemi ile Erdoğan ise avukatı Ali Gayıranal ile beraber katıldı. Erdoğan duruşmaya siyah takım elbise, gözünden güneş gözlüklerini çıkarmayan Ergen ise spor kıyafetlerle katıldı.
Gizli görülen ve basının alınmadığı duruşma yarım saat sürdü. Duruşma sonunda çiftin Atlas, Güney ve Mustafa Ares isimli çocuklarının velayeti Gülben Ergen’e verildi. Mustafa Erdoğan çok düşkün olduğu bilinen çocuklarına mahkemenin belirleyeceği günlerde görebilecek ve çocuklarının tüm masraflarını karşılayacak.

Boşandıktan sonra Boğaz havası
Önceki kış evi terk ettiği bilinen Mustafa Erdoğan ile Ergen duruşma çıkışı tokalaşarak ayrıldı. Ardından yürüyen merdivenlere doğru yönelen Ergen ve Erdoğan, adliyenin otoparkından ayrı ayrı çıktı. Boşanmadan önce twitter’da attığı neşeli tweet’lerle dikkat çeken Ergen, duruşma çıkışı ise soluğu Boğaz’da aldı. Ergen, Boğaz Köprüsü’nün fotoğrafını paylaştı ve altına da “Büyük İstanbul” notu düştü.
Erdoğan duruşma çıkışı “Gülben’le buluşup iki medeni insan olarak anlaştık. Duruşmanın ardından el sıkışıp ayrıldık. Bundan sonra her şeyin hayırlısı. Çocukların velayeti Gülben Hanım’a verildi” yorumunu yaptı.

Tazminat gizli kaldı
Ergen’in ne kadar tazminat aldığı konusunda gizli celse olduğu için bilgi vermekten kaçınan avukatı Kezban Hatemi, “Medeni şekilde bitti” demekle yetindi. Geçen aylarda Ergen’in nafakanın yanı sıra eşinden 500 bin TL tazminat talep ettiği yönünde gündeme gelen bilgiyi hem Ergen, hem de Erdoğan yalanlamıştı.

Yer: İstanbul... Bozuk sileceklere böyle çözüm buldularİstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber