TRABZON’DAN TAM DESTEK

Senaryosunu ve yönetmenliğini Orhan Tekeoğlu’nun yaptığı “Öyle Sevdim ki Seni” adlı filmin galası önceki gün Trabzon’da yapıldı.

27 Eylül’de seyircinin karşısına çıkacak filmin galasına Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu ve Varlıbaş Yönetim Kurulu Üyesi Selma Varlıbaş ve davetliler katıldı. Yapımcılığını Nurdan Tümbek Tekeoğlu’nun üstlendiği film kırık bir aşk hikayesini anlatıyor. Orhan Tekeoğlu, filmin “İfakat Belgeseli” çekimleri sırasında çıktığını belirterek, “Uçurumun kenarına yaklaşıp bir kadına merhaba dememle başladı her şey. Orada kadının bana anlattıkları filmin özünü oluşturdu. Filmin bir kısmını Trabzon’da bir kısmını ise Santa harabelerinde çektik. Trabzon halkı bize çok büyük bir destek verdi. Çekimleri 4 haftada bitirdik. Havalar da çok yardım etti. Güzel bir film yaptığımızı düşünüyorum” dedi.

Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber