Türk programlarına Azerbaycan'dan ilgi

Bir dönem reyting rekorları kıran ekranların sevilen ikilisi Çağla Şikel ve Alişan'ın birlikte sundukları"Her Şey Dahil" programının formatı Azerbaycan'da da ilgi görüyor.

Türk programlarına Azerbaycan'dan ilgi

Kardeş ülke Azerbaycan'ın en çok izlenen TV kanalı olan Hazar Tv'de yayınlanan programın sunucusu Tarık Aliyev programla ilgili yaptığı açıklamada 16 yıldan bu yana gösteri dünyasının içinde olduğunu, Türkiye'den Ferhat Göçer, Kibariye, Hadise gibi bir çok ünlü sanatçının konserlerini düzenlediğini belirterek; " Çok beğendiğimiz ve sevdiğimiz Türk ve başka ülkelerin sanatçılarını da konuk ettiğimiz 'Her Şey Dahil' programımız, hafta içi 5 gün yayınlanmaktadır. Geçmiş programlarımızda Ferman Toprak, Doğuş, Adil Karaca, Alihan Semedov gibi isimler konuğumuz oldular. İnşallah daha bir çok Türk sanatçısını programımızda ağırlarız. Bundan büyük memnuniyet duyarız" dedi.

Türk ve Azeri dostluğunun kendileri için çok kıymetli olduğunu söyleyen Aliyev'in sunduğu 'Her Şey Dahil' programı, bilgilendirirken eğlendiren popüler bir format olmasından dolayı, Azeri medyasında da en çok izlenilen ve takip edilen programlar arasında üst sırada yer alıyor.

DİYARBAKIR ERGANİ İLKÖĞRETİM OKULUNA GİTTİK - VLOGTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Lenovo Diyarbakır Ergani İlköğretim Okulu için hazırladıkları projeye Milliyet Teknoloji Editörümüz Batuhan Dönertaş'ı davet etti. Hayata geçirilen proje kapsamında Diyarbakırlı çocuklar, son teknolojik ekipmanlara kavuşarak, birbirinden farklı alanlarda bilim ve teknolojik yeniliklere ayak uydurdular.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber