ÜÇ NEHRİN?İZİNDE YOLCULUK

GezginDamaklar Sehayat Acentası, Kurban Bayramı’nda seyahatseverleri Fırat, Asi ve Dicle’nin sularıyla bereketlenmiş topraklara yolculuğa çıkarıyor.

14-20 Ekim tarihlerini kapsayan “Fırat,Dicle, Asi: Üç Nehir 101 Medeniyet” turu, Diyarbakır, Hasankeyf, Mardin, Şanlıurfa, Nemrut, Gaziantep gibi klasik GAP bölgesinin yanı sıra Antakya ve Adana illerini de kapsıyor. 1001 medeniyete tanıklık edilecek tur boyunca; yöresel çorbalar, içli köfte, kaburga dolması, sembusek, etli ekmek gibi lezzetlerin de tadına varılacak.

KAPADOKYA’DA LEZZET TURU
Kurban Bayramı’nda damak tadına önem veren seyahatçiler için GezginDamaklar, tatilcileri Kapadokya’da lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Rehberler eşliğinde, en fazla 20 kişinin katılabileceği “Bir Kapadokya Daha Var Kapadokya’dan İçre” turu, uçak dahil kişi başı 1.470 TL.

BAYRAM’A ÖZEL MÖNÜ
Bodrum’un geçen yaz öne çıkan mekanlarından Cipriani restoranları, Kurban Bayramı için hazırladığı mönüsü ile tatilcileri bekliyor. Gün boyu İtalyan mutfağının lezzetleri arasından seçim yapmak size kalıyor. Özel soslu Tuna Tartar, tereyağı ve adaçayı ile marine edilen Kabak Gnocchi, tartar sosla servis edilen Deniz Mahsullü ve Sebzeli Fritto Misto, Limon Soslu Dil Balığı, Karides Izgara gibi lezzetler mönüde yer alıyor.

Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber