Yeşim Salkım: Benden bu kadar!

Bodrum'da görüntülenen şarkıcı Yeşim Salkım (50), magazin muhabirlerinin "Sizi mayolu-bikinili çekebilecek miyiz?" sorusuna yanıt verdi.

Yeşim Salkım: Benden bu kadar!

Bodrum'da tatiline devam eden Yeşim Salkım, manken olmadığını vurgularken, mayolu-bikinili görüntü vermek istemediğini vurguladı.

"GÖRÜNTÜ ORTADA"

Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ve Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programının haberine göre; 50 yaşındaki sanatçı, “Beni mayolu çekip ne yapacaksınız? Görüntü ortada. Sesimle gündeme gelmek isteyen bir sanatçıyım, fiziğimle değil. 90-60-90 değilim.1.20 bacak boyuna da sahip değilim. Çağla Şıkel, Özge Ulusoy mis gibi kadınlar. Onlara bayılıyorum. Benden bu kadar. Yaşım gereği artık giydiklerime dikkat ediyorum. Ben artık kayınvalideyim. Hem beni daha önce bikinili çektiniz" açıklamasında bulundu.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber