Yılmaz'dan anlamlı gösteri

Cem Yılmaz, TEYEV için sahneye çıkarak, 100’den fazla şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursunun karşılanmasına vesile oldu.

Yılmaz'dan anlamlı gösteri

Cem Yılmaz, önceki akşam Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Malülleri, Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı (TEYEV) için sahneye çıktı. Komedyen, son gösterisi ‘CMYLMZDiamond-Elite-Platinum-Plus’ı sahnelediği, TİM Show Center’daki geceden elde edilen gelir, vakıfa bağışlanarak, 100’ün üzerinde şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursu karşılanmış oldu. Sanat, cemiyet ve iş dünyasının akın ettiği gecede konuklar, hem TEYEV’e destek oldu hem de Yılmaz’ın gösterisini izleme fırsatı buldu.

Etkinliğe, İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan ve eşi TEYEV İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Müberra Çalışkan, eski milletvekili Ahmet Öğütken ve icra komitesi üyesi eşi Selmin Öğütken, Rahmi Koç, Arzu Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Ali Ağaoğlu, Nuri Develi, Ahmet Güneştekin, Merih Turan, Esra Oflaz, Emel Ayaydın, İpek Ayaydın, Berrin Okçu, Pelin Karahan, Miray Daner ve Ekin Mert Daymaz gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı. Gösterinin finalinde, İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, Yılmaz’a teşekkür plaketi verdi.

Yılmazdan anlamlı gösteri

Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber