Zor şartlarda gelen başarı!

Pelin Karahan, geçtiğimiz gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Tek başına alışverişe çıkan güzel oyuncun, pembeler içindeki spor şıklığı dikkatlerden kaçmadı.

Zor şartlarda gelen başarı!

Eşi Bedri Güntay’ın oynadığı Kavacıkspor, geçtiğimiz günlerde mücadele ettiği klasmanda şampiyonluğunu ilan etmişti. Şampiyonluk kutlamasında eşini yalnız bırakmayan Pelin Karahan, "Bedri uzun zamandır bu kulüp için gerçekten büyük emek harcıyordu. Birkaç maçında gittim, gördüm. Gerçekten zor şartlarda gelen başarı oldu bu şampiyonluk. Toprak sahalarda, kötü zeminlerde futbol oynadıklarına birçok kez şahit oldum. Ve bu özel günlerinde, şampiyonluk kutlamasında Bedri’nin yanında olmak, orada o havayı solumak beni ayrıca mutlu etti" açıklamasında bulundu.

Kayınpederi ile sosyal medyada paylaştığı tavla oynama fotoğrafı hakkında konuşan güzel oyuncu, "Hayatımda ilk defa tavla oynadım. İlk maçı kayınpederim 5-0 kazandı. Ben de bu konularda hırslı olduğum için bırakmadım ve ikinci maçı 5-4 ben kazandım. Gerçekten çok zevkli, eğlenceli ve keyifliydi" açıklamasında bulundu.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber