Zulme ve kıyıma isyan!

Tarkan, Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde paylaştığı mesajla, nesli tükenmek üzere olan  hayvanlara dikkat çekti.

Zulme ve kıyıma isyan!

Tarkan, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde nesli tükenmek üzere olan hayvanların fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Megastar, “Nedir hayvanların biz canavar insanların elinden çektiği? Yaşam alanı bırakmadık, bir de kürkünün, boynuzunun ve dişinin peşine düştük. Ne avlamaya doyduk, ne de öldürmeye... Onlara yaptığımız zulüm ve kıyımla, çoğu hayvan türünün neslini tüketeceğiz” diyerek, takipçilerine uyarıda bulundu.

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Aslı Enver, Sinem Kobal, Nur Fettahoğlu, Ceyda Düvenci ve Berrak Tüzünataç gibi isimler de bu anlamlı günde sevimli dostlarıyla çektirdikleri kareleri yayınladı. Oyuncular, “Dünya sadece bize ait değil. Satın alma, sahiplen” yazarak, hayranlarına mesaj gönderdi. Ünlü isimlere takipçilerinden, “Harika bir paylaşım”, “İyi kalpli insanlar” ve “Sevenlerinize örnek olmanız çok güzel” gibi yorumlar geldi.

Isparta'da feci kazaIsparta-Konya Karayolu üzerinde otomobil ile jeepin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti. Kazada hayatını kaybedenlerden birinin 6 aylık hamile olduğu öğrenildi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber