Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın gerçekten ayrıldı mı?

Çağatay Ulusoy son zamanlarda kendini geliştirmeye odaklandı. İlişkisi var mı yok mu diye kafamızda soru işaretleri bıraksa da, aynı zamanda Ufak Tefek Cinayetler'in Burcu'su Duygu Sarışın'la ayrılmalı-barışmalı bir durumu olduğunu duyuyoruz. Peki hayranları bu ilişkiye nasıl bakıyor acaba?

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın gerçekten ayrıldı mı?

Çağatay Ulusoy ilişkilerini içine kapanarak mı yaşıyor?

Çağatay Ulusoy ilişkilerini içine kapanarak mı yaşıyor?

Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un isimlerini ilk defa İçerde dizisi bittikten sonra beraber duymaya başladık. 2017'den bu yana, 'bir ayrılıp bir barışan çift' imajı çizdiler. Paparazzilerin yakaladığı zamanlar dışında ne beraber bir görüntü verdiler ne de bir paylaşımda bulundular.

Çağatay Ulusoy ve ilişki denince benim aklıma direkt Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşk geliyor açıkçası. E bu da şu soruyu getiriyor beraberinde: Acaba Serenay'dan sonra, daha gizli ve malzeme vermeden mi ilişki yaşamayı tercih ediyor?

Duygu Sarışın'la yaşadığı ilişkiyi neden ciddiye alamıyoruz?

Duygu Sarışın'la yaşadığı ilişkiyi neden ciddiye alamıyoruz?

Sanki Serenay Sarıkaya ile yaşadığı ilişki ve ayrılık çok konuşulunca böyle bir karar almış gibi geliyor bana. Sadece iş hayatıyla ve başarılı olduğu projelerle anılmak istemiş gibi... Belki gerçekten böyledir... Ama bir yandan Duygu Sarışın’la sürekli ayrılıp barıştığı için, "Acaba öyle çok da ciddiye aldığı bir şey değil, sadece zaman mı geçiriyorlar?" diye düşünüyor insan. 

İkisini beraber gülerken, bir yerlere giderken hiç göremediğimiz için ve şu ana kadar üçüncü kez "Ayrıldılar" haberi geldiği için ciddiye almıyoruz bence. 

Facetime üzerinden ilişki mi bitirilir?

Facetime üzerinden ilişki mi bitirilir?

Üçüncü kez biten ilişkinin ayrıntısına gelirsek... İddiaya göre Çağatay Ulusoy sürekli Amerika'da olduğundan ve çok görüşemediklerinden 'arkadaş' kalmaya karar vermişler. Facetime üzerinden "Biz yürütemiyoruz, ayrılalım" kararı almışlar.

Gördüğünüz gibi artık teknoloji sayesinde ilişkileri de çat diye bitirebiliyoruz. 

Arkadaş kalma olayı da ayrıca saçma geldi bana. Açıkçası büyük aşk yaşayıp da arkadaş kalanını görmedim hayatımda... Tekrardan 'bu ilişkiyi ciddiye alamıyoruz' konusuna geri döndük yani.

Hayranlar mutlu

Hayranlar mutlu

Bu arada, özellikle Çağatay Ulusoy'un hayran kitlesi bu ilişkiden yaka silkmiş durumdaydı. Çoğunluk bu çifti yakıştırmıyor ve ilişkileri onlara da ilişki gibi de gelmiyordu.

Hak vermek lazım... Ünlüler cephesinde beraber olan kim varsa ya çok sık birlikte görüyoruz ya da zaten direkt kendileri belli ederek yaşıyorlar. Çağatay'ın Serenay'la olan ilişkisi tarihe karışana kadar aynen böyleydi. Şimdi Duygu Sarışın'la ön planda olmaması garip geldi herhalde.

Son durum kesinlikle ayrılmış ve arkadaş kalmaya karar vermiş olmaları. Bakalım ne zaman arakadaşlıktan sevgiliye dönüş yapmaya karar verecekler?

lilaaceylan@gmail.com
twitter.com/lilcyln

Bu makaleye ifade bırak