09.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.03.2018-8:46 A-A+

'Cahil geldi, cahil gidiyor'

Deniz Akkaya, “Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını büyütsün, yemek yapsın” diyen Hülya Avşar için, “Cahil geldi, cahil gidiyor” diyerek yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

'Cahil geldi, cahil gidiyor'

Seçkin Şenvardar

Deniz Akkaya, önceki gün Model Nish Pharma’nın yeni ürünü H100’ü tanıttı. Genç kalmasının sırrının erken uyuyup, erken kalkmak olduğunu söyleyen manken, daha önce polemik yaşadığı Hülya Avşar’a yine sert çıktı. Akkaya, Avşar’ın programına konuk ettiği Mehmet Aslantuğ’a “Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını büyütsün, yemeğini yapsın ve kocasını karşılasın” demesine ateş püskürdü. 
Avşar’ın konuşmalarını yorumlamaktan sıkıldığını söyleyen model, “Bu tarz insanlar, halka örnek olamaz. Bence Hülya Avşar, bu ülkeye zararı olan biri. Cahil geldi cahil gidiyor. Ortaya bir şey atıp, magazin basınına düşmek, konuşulmak değil olay. Onun söylemlerini dinlerken geriliyorum. Topluma yanlış mesajlar veriyor” açıklamasını yaptı.


Deniz Akkaya, altı ay önce Hülya Avşar’ın “Erkekler çaktırmadan aldatabilir” sözlerini de sert bir dille eleştirmişti.

Bilgi YarışmasıHangisi yönetmenliğini ve senaristliğini Tolga Örnek'in, müziğini Demir Demirkan'ın yaptığı Türk belgeselidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.