TeknolojiRSS
09.04.2014 - 09:05 | Son Güncelleme: 10.04.2014-22:38

Çalıkuşu 25. Bölüm İzle (Çalıkuşu 25.bölüm Son Bölüm İzle)

Çalıkuşu İzle, Kanal D ekranlarında merakla izlenen Çalıkuşu yeni bölümüyle ekrana geldi. Çalıkuşu son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Milliyet.com.tr'de. Çalıkuşu 25.bölümde neler oldu ? Feride ile Kamran'ın maceraları nereye sürükleniyor. Çalıkuşu ve diğer diziler milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Çalıkuşu 25. Bölüm İzle (Çalıkuşu 25.bölüm Son Bölüm İzle)

Çalıkuşu İzle, Kanal D ekranlarında merakla izlenen Çalıkuşu yeni bölümüyle ekrana geldi. Çalıkuşu son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Milliyet.com.tr'de. Çalıkuşu 25.bölümde neler oldu ? Feride ile Kamran'ın maceraları nereye sürükleniyor. Çalıkuşu ve diğer diziler milliyet.com.tr'de

Çalıkuşu Yeni Bölümde Kamuran Hayal Kuruyor. Kanal D ekranlarından izleyenleri ile buluşan Çalıkuşu artık perşembe günleri yayınlanıyor. Çalıkuşu yeni bölümde Feride aşkını dillendiriyor. Kamuran ise Feride'den gizlediği bir gerçeği Çalıkuşu 25. bölümdeFeride ile paylaşmaya karar veriyor.

ÇALIKUŞU 25.BÖLÜM İZLE

Ayrıca Kamuran ailece birlikte geçirecekleri güzel vakitlerin hayalini kurmaktadır. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanını aşağıda sizler için paylaştık. Çalıkuşu 25. bölüm fragmanını izleyerek dizinin yeni bölümü hakkında ipuçları elde edebilirsiniz. Ayrıca Çalıkuşu son bölüm özetini de sizler için paylaştık. 


Çalıkuşu 25. Bölüm Fragmanı TIKLA İZLEÇalıkuşu Son Bölüm Özeti:

Bir taraftan sürdürdüğü yalan, bir taraftan ayrılık korkusu Çalıkuşu son bölümde Kamran’ı iyice kuşattı. Kamran’ın Feride'ye söylediği yalan çığ gibi büyüdü. Artık vicdanı da bu yalanı daha fazla taşıyamadı. Çok iyi bilir ki Feride, gerçekleri öğrenince her şey bitecekti. Ne yapacağını bilemedi. Kamran'ı ayrılık korkusu sardı. Çalıkuşu 24. bölümde gerçekleri Feride’ye söylemek kolay değildi. Kamran ne yapacaktı?

Çalıkuşu izle. Kanal D’nin beğenilen dizisi Çalıkuşu 24.bölümü bu akşam ekranlara geliyor. Çalıkuşu 24.bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu 24.bölüm Saat 22:00’da tv ekranlarında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Çalıkuşu 24.bölüm ve dahası milliyet.com.tr'de  Çalıkuşu 24. bölüm canlı izle

Çalıkuşu yeni bölümü ile ekranlara geri döndü. Çalıkuşu 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu 24. bölüm izleyicisine yine heyacan dolu anlar yaşatacak. Çalıkuşu 24. bölüm fragmanı milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Çalıkuşu son bölümü ile Milliyet.com.tr'de Çalıkuşu 23. bölüm tek part izle (Çalıkuşu son bölüm kesintisiz izle)

Çalıkuşu 24. Yeni Bölüm Fragmanı İzle. Kanal D'nin ilğiyle izlenen dizisi Çalıkuşu 24. bölümde Kamran, Feride'ye karşı dürüst olmadığını itiraf ediyor. Kanal D ekranlarında 1 Nisan Salı akşamı yayınlanancak Çalıkuşu'nun 24. bölüm fragmanı ve özeti...

Çalıkuşu 24.bölüm fragmanı izleÇalıkuşu Dizisi bir önceki bölümde yaşananlar.
Feride, yanına Müjgan'ı da alarak, hiç kimseye haber vermeden konağı terk ediyor.

Kamran, Yusuf'un Feride'ye olan ilgisini öğrenince çıldırır. Yusuf inkar etse de inandıramaz. Köşeye sıkışmıştır.

Neriman, türlü kötü oyunlarla konakta yaşamaya devam eder. Evin tadı tuzu kaçar. Herkes onun varlığından oldukça rahatsızdır.

Susmak, Feride'nin mutluluğu için gerçekleri gizlemek, Besime Hanım'ı çok üzer. Olanları içine sindiremez.

Bir gün Feride, yanına Müjgan'ı da alarak, hiç kimseye haber vermeden konağı terk eder. Seyfettin Bey, bu gidişten Besime Hanım'ı sorumlu tutar. Öfke içinde onu boşar. Gururu bir kez daha kırılan Besime Hanım, acı içinde Azelya'ya sığınır. Ailenin yeni yeni sırlarını öğrenen Azelya'ya gün doğar.

Bir zamanların efsane dizisi Çalıkuşu yeniden ekranlarda. Bu sefer başrollerde burak Özçivit ve Fahriye Evcen oynuyor. Biri genç kızların diğeri erkeklerin beğendiği iki seksi oyuncu.

Dizi bu sayede aldı başını gitti. 23. bölüme kadar ilerleyen dizi yarın yepyeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. bu bölümde yine bir sürü olay var. Eee... Zaten bu olaylar olmasa dizi neyi gösterecek. Feride'nin tepesi atıyor ve konağı bir hışımla terkediyor.

ÇALIKUŞU 23.BÖLÜM TIKLA İZLE

Çalıkuşu 23. bölüm 2. fragmanı izleSeyfetttin bu gidişin sorumlusunu Besime olarak belirliyor. Çalıkuşu 23. bölüm 1. 2. fragmanı ve özeti ! Çalıkuşu kanald izle! Hayır işin kötüsü Feride yalnız da gitmiyor. Müjgan'ı da yanına alıyor. Müjgan da zaten kim ne derse onu yapan karaktersiz birisi.

Çalıkuşu 23. bölümde Konağa yerleşen Neriman herkesi huzursuz ediyor. En başta da Feride’yi. Konağı basan Neriman, Seyfettin Bey'le nikahlandığını açıklayınca Besime Hanım şok geçirerek bayılır.. Çalıkuşu yeni bölümde Evdekiler, hayretler içinde bir açıklama bekler.

Seyfettin Bey, keder içinde susmak zorunda kalır .Çalıkuşu 23. bölümde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Çalıkuşu izle Çalıkuşu 23. bölümde Ailesinin yaşadıkları Kamran'ın gücüne gitse de, Feride'yi kaybetmemek için konuşmaz. Gerçekleri gizler. Besime Hanım, bu utanca daha fazla dayanamaz ve evi terk eder.

Çalıkuşu 23. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin sevilen dizisi Çalıkuşu 23. Bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. Çalıkuşu 23. Bölümde izleyiciyi hangi sürprizler bekliyor? Çalıkuşu 23. Bölümde neler yaşanacak? Çalıkuşu 23. bölüm için heyecan dorukta. Çalıkuşu 23. Bölüm fragmanı, Çalıkuşu 22. Bölüm tamamını haberimizden izleyebilirsiniz. Çalıkuşu 23. Bölüm fragmanı izle

Çalıkuşu 23. Bölüm Fragman 1
 

 Neriman konağa yerleşiyor

Konağa yerleşen Neriman herkesi huzursuz ediyor. En başta da Feride’yi.
 
Konağı basan Neriman, Seyfettin Bey'le nikahlandığını açıklayınca Besime Hanım şok geçirerek bayılır. Evdekiler, hayretler içinde bir açıklama bekler. Seyfettin Bey, keder içinde susmak zorunda kalır.

Ailesinin yaşadıkları Kamran'ın gücüne gitse de, Feride'yi kaybetmemek için konuşmaz. Gerçekleri gizler. Besime Hanım, bu utanca daha fazla dayanamaz ve evi terk eder. Fakat gidecek yeri yoktur.

Çalıkuşu 22. Bölüm özeti

Çalıkuşu yeni bölüm de Kamran ve Feride nihayi mutluluğa ulaşabilmek için evlilik yolunda ilk adımlarını atıyorlar ve nişanlanıyorlar. Fakat daha ne olduğunu anlayamadan Kamran ve Feride’nin nişan mutlulukları, Çalıkuşu yeni bölüm de Necmiye ile Selim arasında yaşanan kavgada Selim’in düşmesiyle kabusa dönüşecektir.

Çalıkuşu son bölüm de konaktakiler çok mutluyken Seyfettin Bey'in durgunluğuna kimse anlam veremez ama işin aslı sonradan ortaya çıkar. Seyfettin Bey, Neriman'ın hain planlarını engellemek için Çalıkuşu 21. bölümde kendini feda eder ve ona bir teklifte bulunur.Çalıkuşu fragmanı yayınlandı. Polisten kaçarak konağı basan Selim ve Necmiye arasında büyük bir arbede yaşanır ve Selim ağır yara lanır. Necmiye, bu durumu ailesine anlatmak zorunda kalır .
 

 


Feride’nin konağı satıp, kan parasının ödenmesi sonrasında, Kamran özgürlüğüne kavuşuyor. Kamran hapishanede, ailesi evde, zor ve sıkıntılı zamanlar yaşar. Herkesin umutlarının tükendiği bir anda, konağa bir alıcı çıkar. Azelya... Konağı satın alan bu genç kadının, Kamran'la ilgili planlarını henüz kimse bilmez.Selim'in babalığı Levend, zindanda Kamran'ı bıçaklayarak öldürmek ister. Selim'in ölümünden onu sorumlu tutar.

Neriman’ın şantajının önüne geçmek için Seyfettin Bey, Neriman'a evlenm e teklif eder. Tek amac ı   Feride ve Kamran’ın mutl uluklarının bo zulmamasıdır. Bu tekliften kimsen in haberi olmaz. Kendince en doğru çar eyi bulur. Feride’nin konağı   satıp, kan parası ödenmesi sonucu Kamran, özgürlüğe kavuşur. Konakta sevinçlerin en büyüğü ya şanırken, kötü bir haber Kamran'ın öfkesini yükseltir. Ner iman ise Kamran'ın eve döndü ğünü  öğrenince konağa yerleşmeye karar verir. Feride ve Kamran’ın bu karara tepkisi ise büyük bir merak konusu olur.

Çalıkuşu'nun konağı satılıyor

Feride’nin konağı satıp, kan parasının ödenmesi sonrasında, Kamran özgürlüğüne kavuşuyor. Kamran hapishanede, ailesi evde, zor ve sıkıntılı zamanlar yaşar. Herkesin umutlarının tükendiği bir anda, konağa bir alıcı çıkar. Azelya... Konağı satın alan bu genç kadının, Kamran'la ilgili planlarını henüz kimse bilmez.Selim'in babalığı Levend, zindanda Kamran'ı bıçaklayarak öldürmek ister. Selim'in ölümünden onu sorumlu tutar.Neriman’ın şantajının önüne geçmek için Seyfettin Bey, Neriman'a evlenme teklif eder. Tek amacı Feride ve Kamran’ın mutluluklarının bozulmamasıdır. Bu tekliften kimsenin haberi olmaz. Kendince en doğru çareyi bulur.
 
Feride’nin konağı satıp, kan parası ödenmesi sonucu Kamran, özgürlüğe kavuşur. Konakta sevinçlerin en büyüğü yaşanırken, kötü bir haber Kamran'ın öfkesini yükseltir. Neriman ise Kamran'ın eve döndüğünü öğrenince konağa yerleşmeye karar verir. Feride ve Kamran’ın bu karara tepkisi ise büyük bir merak konusu olur.

ÇALIKUŞU 21.BÖLÜM İKİNCİ FRAGMAN İZLE

Çalıkuşu 20. Bölüm özeti;

Kamran ve Feride’nin nişan mutlulukları, Necmiye ile Selim arasında yaşanan arbedede Selim’in düşmesiyle kabusa dönüşüyor. Kamran ve Feride'nin nişanı nihayet gerçekleşir. Konaktakiler çok mutluyken Seyfettin Bey'in durgunluğuna kimse anlam veremez. Seyfettin Bey, Neriman'ın hain planlarını engellemek için kendini feda eder ve ona bir teklifte bulunur.Polisten kaçarak konağı basan Selim ve Necmiye arasında büyük bir arbede yaşanır ve Selim ağır yaralanır. Necmiye, bu durumu ailesine anlatmak zorunda kalır . Kamran, onu hastaneye götürür. Necmiye tutuklanır. Evi yeniden keder kaplar.Kamran, kardeşinin suçunu üstlenerek hapse atılır. Nişanın sevinci aniden kabusa dönüşür.   Daha fazlası Türkiye'nin en büyük haber sitesi milliyet.com.tr'de. Gözü yaşlı Feride, sevdiğini kurtarmak için kadıyla konuşur. Kan parası ödenirse Kamran serbest kalacaktır. Ne yazık ki istenilen para bir türlü denkleştirilemez. Son bir ümit, konak satışa çıkarılır. Çalıkuşu 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı Çalıkuşu 20. bölümü ile yine izleyenlere duygusal anlar yaşatacak. Çalıkuşu 20. bölümde Kamran ile Feride nişanın ardından romantik anlar yaşamaktadır. Feride ve Kamran birbirlerine bağlılık yeminleri ederler ve çok mutludurlar. Çalıkuşu dizisinin Şemsettin'i ise Kamran ve Feride'nin mutluluğuna gölge düşürmek istemektedir. Bunun için Çalıkuşu 20. bölümde Şemsettin Neriman ile birlikte planlar yapmaya başlarlar. Çalıkuşu yeni bölümde Kamran ve Feride'nin mutluluğuna Şemsettin ve Feride'nin planlarına mutluluk düşürebilecekler mi?

ÇALIKUŞU 20.BÖLÜM   İZLE


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
İki solistin birlikte şarkı söylemelerine ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX