Can Bonomo ve Öykü Karayel evlendi!

Biri çok güzel, çok başarılı, çok yetenekli ve tatlı bir genç kız. Diğeri son derece yakışıklı, genç yaşında müzikte inanılmaz bir kariyer yapan ve gelecek vaat eden bir star... İki muazzam insanın evlenmesine Molatik olmamak mümkün değil.
 

Can Bonomo ve Öykü Karayel evlendi!

Çok yakışıyorlar

Çok yakışıyorlar

Can Bonomo ve Öykü Karayel'i başından beri birbirine yakıştırdım. Şubat ayında nişanlandıklarını öğrenince de şöyle bir yazı yazmıştım hatta: http://www.milliyet.com.tr/oyku-Karayel-ve-Can-Bonomo-evleniyor-molatik-531/

Elegan sadelik

Elegan sadelik

Şimdi bu iki muazzam insanın sade mi sade, şık mı şık bir törenle evlenmesi beni daha da memnun etti. Tabii ki öyle davullu zurnalı bir düğün beklemiyordum. Aynen böyle, elegan sadeliğin ön planda olduğu bir tören yakışırdı onlara...
 

Gümüş tonlarındaki gelinliği...

Gümüş tonlarındaki gelinliği...

Öykü Karayel'in gelinliğinden başlayalım. Bembeyaz gelinliklere alışan bu yaşlı dünyada, ne yazık ki Öykü Karayel'inki gibi 'gümüş' tonlarındaki gelinlikler yadırganıyor. Öykü böyle bir gelinlik seçerek çok cesur davranmış. İyi de yapmış; çünkü böyle bir güzelliği abartılı bir gelinlikle gölgelemek yazık olurdu.

Çocukken çizdiği resimler

Çocukken çizdiği resimler

Gelinliği daha da özel hale getiren bir başka detay, Öykü'nün küçükken resim defterine çizdiği gelin-damat resimlerinin baskısını yapması... Bir nevi "Hayal ettim gerçek oldu" olayı yaşanıyor yani... 

Angelina Jolie de böyle yapmıştı

Angelina Jolie de böyle yapmıştı

Biliyorsunuz buna benzer bir tasarımı, daha önce Angelina Jolie'nin gelinliğinde görmüştük. O da çocuklarının çizdiği resimleri gelinliğine bastırmıştı.

Sosyal medya yasak!

Sosyal medya yasak!

Düğündeki davetlilerden sosyal medyada herhangi bir görsel paylaşmamaları istenmiş. Çiftin kendi tercihi, saygı duymak lazım ama... Paylaşsalardı en fazla ne olabilirdi? Bu kadar çekinecek ne var, pek anlayamadım.
 

Bonomo'nun pantolonu olmamış

Bonomo'nun pantolonu olmamış

Son olarak Can Bonomo'nun damatlığını beğenmediğimi söylemeliyim. Beyaz pantolon ve siyah yelek  bana sünnet çocuklarını hatırlattı. Beyaz pantolon yerine siyahı tercih etse hem daha cool, hem daha şık olabilirdi. Ki aslında Can Bonomo, moda zevki olan bir adamdır. Niye böyle kimvurduya gitti dersiniz? :))
 

Bu makaleye ifade bırak