Canan Karatay’ın yasaklı yiyecek listesi

Sağlıklı beslenme önerileriyle gündeme gelen prof dr canan Karatay bir kez daha çarpıcı açıklamalarda bulundu ve asla tüketilmemesi gereken yiyecekleri bir bir sıraladı. İşte canan Karatay’ın yasaklı yiyecek listesi…

Canan Karatay’ın yasaklı yiyecek listesi
2018 yılında gardırobunuzda yapmanız gereken güncellemeler2017 yılında içinde çok tarz gözüktüğümüz bazı altın parçalar yerini yenilerine bırakıyor. Bu parçaların artık demode olduğunu söyleyemeyiz. Sadece bir güncelleme gerekiyor.
Cildinizi güzelleştirmek için sebze ve meyve sırları!Kadınların ciltleri için uygulamadığı güzellik sırrı yoktur. Bu yazıdaki bütün maskeleri de deneyebilir ve cildinize hangi maskenin iyi geldiğini tespit edebilirsiniz.
Çocuk sahibi olduktan sonra hayatınızda neler değişirHerkes bir bebeğiniz olduğunda hayatınızda birçok şeyin değişeceği konusunda sizi uyarır. Elbette paranız ve uykunuz azalırken sorumluluklarınız artar. Ancak hayatınızın yeni odak noktası bebeğiniz doğduktan sonra kutlamanız gereken de çok şey var.
Eğitimcilerin kaçınması gereken davranışlar!Eğitimciler ne kadar formasyon alarak hazırlıklı bir şekilde eğitim yerlerine gelselerde yeni oldukları dönemlerde hatalar yapabilmekteler. Öğrenci veya onu dinlemeye gelenleri istemeyerek kırabilir ve kötü bir ilk izlenim bırakabilirler. Aslında ilk izlenim adına hepimizin kaçınması gerektiği, asla yapılmaması gereken davranışlar.
Sultan sarması tarifiSultan sarması tarifi, genellikle muzlu sultan sarması veya saray sarması tatlısı olarak biliniyor. Ancak gerçek adı sultan sarması olarak geçiyor. Ağızda eriyen yapısı hem de sütlü tatlı olması sultan sarması tarifini en çok aranan tatlı tarifleri listesine sokuyor. Sizde çay saatlerinizi tatlandırmak istiyorsanız birazdan vereceğimiz sultan sarması tarifini deneyebilirsiniz.
Elma sirkesinin daha önce duymadığınız kullanımlarıElma sirkesi cilt güzelliğinden zayıflamaya, ev temizliğinden sağlığa kadar geniş bir yelpazede yarar sağlıyor. Elma sirkesinin bu faydalarını öğrendikten sonra, elma sirkesi evlerinizin vazgeçilmezi olacak!
Pardon, internetten mi tanışıyoruz?Çağ milenyum olunca teknoloji kaçınılmaz olurmuş. İnternet lebiderya, sosyal medya, çöpçatanlık siteleri ve forumlar kaynayan kazan biz kepçe. Kadın erkek, genç yaşlı, internet kullanmayan birey kaldı mı? Peki, internetten yaptığımız konuşmalar buluşmalar ne kadar güvenli? Hepsinin cevabı yazımızda gizli, buyrun okumaya.
Çoraptan kukla yapımıÇoraptan kukla yapımı gerçekten eğlenceli bir iştir. Çorap kuklalarını eğlenceli kılan şey, her birini benzersiz olmasıdır. Birçok yöntem deneyerek evinizde kendi ellerinizle çocuğunuza çoraptan kukla yapabilirsiniz. Sizde çoraptan kukla yapımı için sabırsızlanıyorsanız hadi gelin birlikte basit bir çoraptan kukla yapalım.
Yeni evlenecek çiftlere mobilya tavsiyeleriEvlenmeye hazırlanan çiftlerin genel olarak yaşadığı en büyük problemlerden biri olan ev dekorasyonu çoğu zaman sancılı çoğu zaman eğlenceli olabiliyor. Gelin ve damatların belki de evlenmeden önce maddi olarak sarsıldıkları en büyük konu mobilyalar ve fiyatları…
1/8
Türkiye'nin ilk uyluk atar damarı yoluyla koroner anjiografi yapan doktoru olan ve sağlıklı beslenme önerileri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Prof. Dr. Canan Karatay'ın yasakladığı besinler neler? İşte bu sorunun cevapları…

Özge Ulusoy'un Seçimi - İş Günü