Çankırı

Yerel Haber
09 Ekim 2017 - 21:10

Çankırı'da Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Başladı

IHA

Çankırı’da, Amatör Spor Haftası etkinlikleri açılışı sebebiyle kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önünden başlayan korteje katılan sporcular, ellerinde meşalelerle Atatürk Bulvarı üzerinden Atatürk Stadyumu’na kadar yürüdü.
Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Celal Kaman, yaptığı açıklamada, bir hafta sürecek spor etkinliklerine başladıklarını dile getirdi.

Hafta boyunca çeşitli spor etkinlikleri ile devam edeceğini dile getiren Kaman, vatandaşların spora daha fazla vakit ayırmaları gerektiğini ve yapılacak olan etkinliklere bütün Çankırılıların katılımını beklediğini söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci ise hafta boyunca çeşitli spor etkinliklerinin olacağını dile getirerek, şu ifadelere yer verdi:
"Hafta içerisinde yapacağımız sportif faaliyetlerde etkinliklerimiz devam edecek. Cuma günü yapacağımız ödül törenine Hayri Ülgen de katılacak. Burada spor alanında ödüle layık görülen sporcularımıza hediye dağıtım töreni ve amatör kulüplere de malzeme yardımı yapılacak. Vatandaşlarımızı bütün etkinliklerimize davet ediyoruz."
Yürüyüşe katılan sporcular, etkinlik sonunda Atatürk Stadyumu’nda dilek feneri uçurarak yürüyüşü sona erdirdiler.

ÇankırıYerel Seçim Sonuçları

Çankırı Hava Durumu

20°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.