Canlı kurukafaya benzemek için burnunu ve kulaklarını kestirdi!

Bedenine yaptırmadığı modifiye kalmayan 22 yaşındaki Kolombiyalı dövme sanatçısı Kalaca Skull, kafatasının canlı bir kurukafayı andırması için burnunu ve kulaklarını kestirdi. 

Canlı kurukafaya benzemek için burnunu ve kulaklarını kestirdi!

Bu nasıl tutku!

Bu nasıl tutku!

İskeletlere ve kurukafalara olan tutkunun sınırları nereye kadar uzanabilir? Bedeninizin herhangi bir parçasını bu uğurda kestirmeyi göze alır mısınız?

Öncelikle tabii ki almayın. Sonralıkla da aldıran bir örneği masaya yatıralım. Gerçek adı Eric Yeiner Hincapie Ramirez olan dövme sanatçısı Kalaca Skull, yıllarca bedeni üzerinde birçoğu aşırı olarak sayılabilecek değişiklikler yaptı.

Skull'ın yaptığı değişiklikler arasında en dikkat çekeni ise, kafasını yaşayan canlı kanlı bir kurukafaya dönüştürmek uğruna kestirdiği burnu ve kulakları.

Burnu ve kulakları yetmedi, dilini de ikiye ayırdı!

Burnu ve kulakları yetmedi, dilini de ikiye ayırdı!

Burun ve kulak kestirmekle de yetinmeyen Skull, dilinin yarısını ikiye ayırarak dilini mavi ve griye, göz çukurunu ise siyaha boyadı.

Kolombiya'da yaşayan 22 yaşındaki Skull, kendi ülkesinde burnunu ve kulaklarını gönüllü olarak aldıran ilk kişi oldu ve Güney Amerika medyasının dikkatini çekmeyi başardı.

Annesinin ölümü dönüm noktası oldu

Annesinin ölümü dönüm noktası oldu

Annesinin ölümünün ardından Skull, görünüşünü ürpertici bir hale çevirmeye karar verdi. Çocukluğundan beri iskeletlere ve kurukafalara ilgi duyan Skull, annesinin hayatta olduğu dönemde bedeni üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamıştı.

Kurukafaya benzeyebilmek için bedenine yapmadığı şey kalmayan Skull için bu tür modifiyelerin, kadınların göğüs ve kalçalarına yaptırdığı estetik operasyonlarından farkı yok.

Skull'a göre kendisi son derece normal ve sıradan biri (yersen)

Kurukafa ve iskelete daha çok benzemek isteyen Skull'ın kafasında gelecek için türlü türlü beden modifiyesi planı var.

İnsanlar ona 'Bu ne değişik tip' dermişçesine bakışlar atsa da Skull, son derece normal ve sıradan biri olduğunu düşünüyor ve bu şekilde mutlu hissediyor.

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 

Bu makaleye ifade bırak