Magazin
08.10.2011 - 10:35 | Son Güncelleme: 08.10.2011-10:37

Canlı yayında gözyaşlarına boğuldu

Eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanmak üzere olan ve bir türlü aile saadetini bulamayan ünlü sanatçı Gülben Ergen canlı yayında "Aile Saadeti"nden bahsedilince kendini tutmadı ve gözyaşlarına boğuldu.

Sitene Ekle

TRT 1'de sunduğu Gülbence adlı programına tasavvuf sohbetleri ile gönülleri fetheden araştırmacı yazar Cemalnur Sargut’u konuk eden Gülben Ergen canlı yayında duygusal anlar yaşadı.
Cemalnur Sargut'un dini ve tasavvuf konularında anlattıklarından etkilenen Gülben Ergen, Cemalnur Sargut'u dikkatle dinledi. Cemalnur Sargut'u stüdyoda bulunan iki genç kızın pür dikkat dinlediğini ve izlediğini fark eden Gülben Ergen, o kişinin kim olduğunu sordu.
Cemalnur Sargut onların kızlarını olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

AİLE SAADETİNDEN BAHSEDİLİNCE AĞLADI
Onlar benim çok sevgili kızlarım. Her şeyim onlar benim. Biz bir aileyiz, hep beraberiz, çok mutluyuz. Gerçekten mutluyuz. Çok acı şeylar yaşadık ama biz acıları zevk edinmeyi öğrendik." deyince Gülben Ergen duygulu anlar yaşadı. Aile saadetinden bahsedilince ağlamamak için kendini zor tutan Gülben Ergen daha fazla dayanamadı ve kameralar önünde gözyaşlarına boğuldu.

 

Etiketler:
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi Yarışmasıİlk yazılı antlaşma hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Savaş gezegeni Oğlak’taBugün ne yapılabilir ? Savaş ve mücadele gezegeni Mars bugün yüceldiği Oğlak burcuna ilerliyor.
©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.