Bu yıl 36. kez 4-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Tüyap Kitap Fuarı’da, Pena Yayınları yeni yazarı Cansu Çevik Turan’ın “Yol Ayrımı” kitabını okurseverlerle ilk kez buluşturdu. 

Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalara, gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türk okurlarıyla buluşturmasının yanı sıra yayıncılık sektörüne yeni, değerli yazarlar katan Pena Yayınları, 4-12 Kasım tarihlerinde düzenlenen Tüyap Kitap Fuarı’na katıldı. Fuarda yeni yazarı Cansu Çevik Turan’ın  “Yol Ayrımı" kitabını tanıtan Pena Yayınları’nın stantı büyük ilgi gördü.

Fuar sonrası tüm Türkiye’de raflarda yerini alacak olan “Yol Ayrımı”; hayatında hiç ciddi bir ilişkisi olmayan, kendi halinde, ayaklarının üzerinde duran bir kadın olan Melda’nın, gerçek aşkı kendisinde bulduğuna inandığı Sinan karakteriyle yaşadığı tutku dolu beraberlikten sonra yaşanan acının sonuçlarını anlatıyor.

Bugüne kadar yayınladığı romanların yanı sıra çocuk kitaplarıyla da öne çıkan Pena Yayınları,  çocuk kitaplarına ve çocuk yaşta kitap okuma alışkanlığına ayrı bir önem veriyor. Fuarda yeni çıkan çocuk kitaplarını tanıtmak üzere hem aileleri hem de renkli ve hayal dünyasında yaşamayı seven çocukları stantlarında ağırlayacak.

Pena Yayınları Tüyap Kitap Fuarına özel ayrıcalıklı sürprizleri ile kitapseverleri 10. Salon 302 No’lu standına bekliyor.