Kastamonu

Yerel Haber
16 Mayıs 2014 - 16:40

Çatalzeytin'de,Milli Eğitim Şube müdürü Altan göreve başladı

Kastamonu'ya bağlı Çatalzeytin ilçesinde, 5 yıldır vekaleten yürütülen Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'ne Bilal Altan atandı.

IHA

Kastamonu'ya bağlı Çatalzeytin ilçesinde, 5 yıldır vekaleten yürütülen Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'ne Bilal Altan atandı.
1980 Aksaray ili Eskil ilçesi doğumlu olan Altan, 2002 yılında Pamakkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Sinop Durağan ilçesinde öğretmenlik mesleğine başlayan Altan, sırasıyla Eskil İkizce İlkokulu, Eskil Ortaokulu ve Ağaçören Halk Eğitim Müdürlükleri görevlerinde bulundu. Görevde yükselme sınavını kazanarak Çatalzeytin Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'ne atanan Bilal Altan, Çatalzeytin'de bulunmaktan memnun olduğunu ifade ederek, "Çatalzeytin gibi bir ilçede görev yapacağımdan çok memnunum. Çatalzeytinlilerin teveccühüne layık olmaya çalışacağım. Eğitimde zaten yüksek olan başarı ve kalite çıtasını daha da yükseklere taşımak için bütün meslektaşlarım gibi şahsımda irfan ordusuna dahil olacağım.” dedi.

KastamonuYerel Seçim Sonuçları

Kastamonu Hava Durumu

19°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.