Dünya
12.01.2017 - 09:54 | Son Güncelleme: 12.01.2017-12:31

Çay kaşığıyla yemek yiyor

Danimarka’da 21 yaşındaki üniversite öğrencisi genç kızın inanılmaz zayıflama hikayesi… Obez genç kız 'rollercoaster'a binmek isteyip de kovulmaktan beter edilince bir anda zayıflamaya karar verdi. Yaklaşık 60 kilo veren Mathilde Broberg’i görenler tanıyamıyor.

Sitene Ekle

Dış Haberler/milliyet.com.tr

Her şey arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için rollercoaster eğlence aracına görevlilerce alınmayınca başladı. Görevlilerin "burası için fazla şimansın" dediği Mathilde Broberg o an hayatının kararını verdi. Büyük bir azimle 126 kilodan  64 kiloya düştü.

Zayıflamak için çikolata, şeker, kek, cips, makarna ve ekmeği hayatından tamamen çıkardı. Spora başladı ve kilo verdikten sonra sarkan derileri için operasyon geçirdi. Yaklaşık 1 yıl içinde ciddi anlamda kilo vermeye başladı ve dört yıl sonra bambaşka birine dönüşmüştü.

21 yaşındaki Mathilde Brobergi artık spor giyim firmaları için modellik yapıyor. Genç kızın diyetindeki en ilginç ayrıntı ise yemekleri çay kaşığıyla tüketmesi.  Porsiyonları ise kendi elinin hacminden fazla değil


Etiketler: obez, spor, Danimarka
Bilgi YarışmasıBir yıl kaç gündür?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Toplumu katı bir şekilde sınıflara bölen kast sistemi hangi ülkede doğmuştur?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.