Çayın bir faydası daha ortaya çıktı

Her gün düzenli çay içmenin, vücudunuza sağladığı ir fayda daha ortaya çıktı...

Çayın bir faydası daha ortaya çıktı
Güneş gözlüğü bahane kıvrımlar şahaneKylie Jenner, Quay Australia için tasarladığı güneş gözlüğü koleksiyonu için kamera karşısına geçti.
Ayak kokusuna çözüm önerileriAyak kokusu sosyal hayatı etkileyen sorunlardan biri. Peki ayak kokusu nasıl giderilir? İşte sadece birkaç alışkanlığı değiştirerek yapılabilecek ayak kokusuna çözüm önerileri
97 yaşındaki babaannesine tek başına bakıyor!Çin’de yaşayan 5 yaşındaki Anna Wang annesinin onu terk etmesiyle 97 yaşındaki hasta ve aynı zamanda bakıma muhtaç olan babaannesine tek başına bakıyor.
İğne olmaktan korkanlara grip aşısı bandıBaşta çocuklar olmak üzere yetişkinlerin bile zamanla aşamadığı bir korku haline gelen “iğne korkusu” artık tarih oluyor.
Kayısı kompostosu tarifiYaz sıcaklarında içinizi serinletecek bi tarif. İşte kayısı kompostosu tarifi...
Bayramda kontrollü beslenmenin püf noktalarıGeleneksel yemeklerin ve tatlıların bol miktarda sunulduğu ve tüketildiği bayramların kontrolsüz beslenmeye sebep olabildiğini belirten beslenme ve diyet uzmanı Tuba Örnek, “ölçülü ve dikkatli olmanın faydası var” dedi.
Bu yaz düğünlerde moda balonlarDüğün sezonunun açılmasıyla birlikte yeni trendler de ortaya çıkmaya başladı. Bu yaz düğünlerin yeni modası; balonlar. Hem şık bir görüntüye sahne olan hem de bütçe açısından çok fazla maliyetli olmayan balonları sıklıkla göreceğiz gibi duruyor.
Temizlik yaparken kolaylık sağlayacak 13 pratik bilgiTemizlik sıkıcı ve pek de hoş olmayan bir aktivite. Ama bunu pratik hale getirmenin de yolları var. İşte herkesin işine yarayacak 13 pratik temizlik bilgisi.
Hareket eden toprak görenleri şaşkına çevirdi!İngiltere de yol kenarında bulunan bir toprak kütlesi hareket etmeye başlayınca görenleri hayrete düşürdü.