18.06.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 18.06.2012-9:23 A-A+

Cazibe krizi çıktı

atv'da iki yılı aşkın bir süreden bu yana devam eden Yahşi Cazibe dizisi, 93. bölüm ile final yaptı. Oyunun başından bu yana rol model olarak sunulan ve dizinin baş rol oyuncusu Aslıhan Gürbüz, son bölümde tam tersi bir kimlikle ortaya konuldu.

İzleyiciler, Azerbaycanlı saf ve temiz yürekli Cazibe'ye bu finali yakıştıramazken perde arkasında oyuncudan intikam alma duygusunun yattığı konuşuluyor.

İddia sosyal medyada dile getirildi. Yaygın şekilde konuşulan iddiaya göre, başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüz, yapımcı ile sözleşmesini uzatmak istemedi.

İki yıl boyunca izleyicinin karşısına melek ruhlu Azeri kızı olarak çıkan Cazibe'nin öyküsü son bölümde tamamen değiştirildi ve erkeklerle para için evlenip onları dolandıran bir kadın olarak gösterildi.

Cazibe krizi çıktı

MAGAZİN SERVİSİ

AZERİLERİ ÇILDIRTAN FİNAL (VİDEO)

Ancak beklentilerin aksine Kemal, eski nişanlısı Simge’de karar kıldı ve son bölümde rol almayan Cazibe, erkeklerle parası için evlenen bir kadın olarak gösterildi. İddiaya göre Gürbüz’ün, dizinin yapımcısı Ali Gündoğdu ile sözleşmesini uzatmak istemeyip son bölümde rol almaması nedeniyle dizinin finali beklentilerin aksi yönünde gerçekleşti. İki yıldır iyi kalpli olarak gösterilen Cazibe’nin finalde dolandırıcı olarak gösterilmesine kızan Azeriler “Azeri kadınları namuslarına düşkündür, hani biz kardeşinizdik, kardeşliğiniz bu kadar, maddiyatın başladığı yerde kardeşlik bitiyor” sözleriyle tepkilerini dile getirdi.
Senarist Gani Müjde konuyya ilgili şunları söyledi: “Final bölümü bize de sürpriz oldu. Biz Cazibe ve Kemal ile bebekli bir final yapacaktık. Ama yapımcı Cazibe’nin son bolüme gelmeyeceğini bildirdi. Biz de apar topar eldeki oyuncularla yeni bir mutlu son yaptık. Kemal’in Simge’yi seçmesi için de senaryo gereği büyük bir hayal kırıklığı yaşaması gerekiyordu. Bu duygusal kırılma da ancak ihanetle mümkündü. Cazibe karakterini istemeden de olsa kötü çizmek zorunda kaldık. Ben yarattım ben öldürdüm” açıklamasını yaptı.

AZERİLERİ ÇILDIRTAN FİNAL:

Etiketler
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Kabadayı Ali Osman'ın eski günlerine veda ederek; oğlunu ve sevgisini koruma mücadelesini anlatan film hangisidir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.