27.05.2009 - 15:52 | Son Güncelleme: 27.05.2009-16:00 A-A+

Çekimi gerçek sandılar

İzmir Alsancak'ta iki sevgiliyi kovalayan silahlı kişiler rastgele ateş açtı, çevre halkı büyük panik yaşadı ama aslında herşey sahteydiMustafa OĞUZ/İZMİR, (DHA)

Çekimi gerçek sandılar

İZMİR'in Alsancak semtinde, yönetmenliğini Kağan Erturan'ın yaptığı ‘En Mutlu Olduğum Yer’ adlı sinema filminin çekimleri yapıldı. Yoldan geçenlerden bazıları, çekimler sırasında silahların kullanıldığı aksiyon sahnelerinde yere düşenlerin, gerçekten vurulup, öldüğünü sandı.
Yönetmenliğini Kağan Erturan'ın, görüntü yönetmenliğini Suat Kutlu'nun yaptığı, senaryosunu Ümit Ünal'ın yazdığı, başrolünü ise ‘Yaprak Dökümü’ dizi filmi oyuncularından Nihat Altınkaya ile ‘Binbir Gece’ dizisinde oynayan Ezgi Aşaroğlu'nun paylaştığı ‘En Mutlu Olduğum Yer” filminin bir bölümünün çekimleri, Alsancak semtinde Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde gerçekleştirildi.
İzmir'in en kalabalık yerlerinden olan cadde zaman zaman yaya trafiğine de kapatılarak film setine dönüştürüldü. Çekilen film sahneleri büyük heyecan yarattı. Senaryo gereği mayfadan kaçan sevgililer ile ellerindeki silahlarla peşlerinden koşanlar arasında yaşanan kovalamacayı, rol gereği masalardan yere düşenleri, ölenleri, gören İzmirliler'den bazıları ilk etapta film çekildiğini anlamayıp, gerçek sandı. Aralarında ağlayanlar bile oldu.
Yaz sonlarında sinemalarda vizyona gireceği belirtilen filmde, İstanbul'dan, mutlu oldukları yer olan İzmir'in Foça İlçesi'ne gitmek için yola çıkan iki sevgilinin, yol boyunca yaşadığı maceralar ve kendilerini takip eden mafyadan kaçışları anlatılıyor. Hareketli sahneleri olan filmin ilgi görmesi bekleniyor.

Etiketler
Bilgi YarışmasıNazım Hikmetin soyadı hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.