Cem Yılmaz'la Tarık Mengüç'ün muhtemel düeti nasıl olur?

Cem Yılmaz, Instagram'da Tarık Mengüç'le olan bir fotoğrafını paylaşıp, takipçilerine Mengüç'ün 2007 yılında yaptığı 'Küresel Isınma' şarkısını önermişti. Tarık Mengüç de Cem Yılmaz'a olan sevgisinden bahsetti ve düet yapmayı çok istediğini söyledi. O halde Cem Yılmaz'ı 'Küresel Isınma' şarkısında Tarkanvari nağmelerle görmeyi biz de çok isteriz!

Cem Yılmaz'la Tarık Mengüç'ün muhtemel düeti nasıl olur?

Tarık Mengüç - Küresel Isınma (official) ft. Cem Yılmaz

Tarık Mengüç - Küresel Isınma (official) ft. Cem Yılmaz

Öncelikle şarkının girişindeki ezgiler cover'lanmaya ve geliştirilmeye çok müsait. Stand-up şovlarının giriş müziklerini kendisi yapan, elektronik müzikle ilgilendiği bilinen Cem Yılmaz pekala bu kısımlara el atabilir.
 

Ama asıl duymak istediğimiz Cem Yılmaz'ın Tarkan taklitlerinde sık sık yaptığı o nağmeler! 'Küresel Isınma' şarkısının 34'üncü saniyesinde giren 'Oooooo' nidalarını Cem Yılmaz'ın Tarkan taklidi yaptığı sesiyle düşününce pek güzel olmuyor mu?

Ayrıca şarkıda Tarkan'a çok net bir gönderme de var. Yani cuk oturuyor. Şarkının Tarkan göndermeli bölümü şöyle:

Ben ne mega starım
Ben ne hiper starım
Ben sadece güzelim
Gönlünün starıyım

Tarık Mengüç-Cem Yılmaz ilişkisi

Tarık Mengüç-Cem Yılmaz ilişkisi

Cem Yılmaz 2015 yılında çektiği Ali Baba ve 7 Cüceler filmi için saçlarını ve bıyığını sarıya boyatmıştı. O tarzının Tarık Mengüç'e benzetilmesinden ötürü Tarık Mengüç'le aralarında bir samimiyet oluşmuş meğer.

Bu samimiyetin devamı da Cem Yılmaz'ın 'Küresel Isınma' şarkısına verdiği destekle devam etti. Tarık Mengüç konuyla ilgili röportajında Cem Yılmaz'a sık sık 'Cem Abi' diye hitap ediyor mesela ama aslında ondan 4 yaş büyük. Bu da bir hürmet belirtisi aslında. Ayrıca "fotoğrafta elinin omzumda olması beni çok sevindirdi" diyerek hayranlığını da gizlemiyor.

İsteriz, isteriz!

İsteriz, isteriz!

Cem Yılmaz, Tarık Mengüç'e 'Küresel Isınma' şarkısıyla ilgili önerilerde bulunmuş ve "Şarkıyı yap sonuna kadar senin arkanda duracağım" demiş. Bir benzetmeden oluşan bu yakınlık bakalım düetle devam edecek mi?

Cem Yılmaz'dan Tarkan'ın 'Dudu' şarkısında sık sık yaptığı "Ooooo" nağmelerine benzeyen nağmeleri 'Küresel Isınma' şarkısında duymak isteriz valla!

Bu makaleye ifade bırak