10.08.2018 - 13:05 | Son Güncelleme: 10.08.2018-13:43 A-A+

Cemal Hünal, 'Falan Filan'da

CNN TÜRK'te 11 Ağustos Cumartesi günü saat 13:10’da Mehmet Turgut’un sunacağı 'Falan Filan' programına, oyuncu Cemal Hünal konuk olacak.

Cemal Hünal, 'Falan Filan'da

Mehmet Turgut, Cemal Hünal’ın Gümüşdere Köyü’ndeki çiftliğini gezerken; Hünal’dan Arap atlarıyla, at terbiyesinin nasıl yapılması gerektiğiyle ilgili bilgi alıyor. Hünal, Mehmet Turgut’a 'Falan Filan’da ata binmeyi öğretiyor.  Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Çeyrek finalinde ödül alan Hünal, atın ve okçuluğun oyunculuk hayatını etkilemesinden bahsediyor. 

Atın oyunculuk hayatını tetikleyen şey olduğunu anlatan Hünal, bu özelliğinin ortaya çıkmaya başlamasıyla bu tarz projelerin daha çok gelmeye başladığından bahsediyor: Allah'tan bir tek 'Issız Adam’da ata binmiyordum. Türkiye’de atlı okçuluğu kabul ettirmek hiç kolay olmadı, bu 10 senemize mal oldu.

TUNCEL KURTİZ’DEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”

'Asi' dizisi çekilirken bir sene Tuncel Kurtiz ile birlikte yaşadığını anlatan Cemal Hünal, “İnanılmaz bir adamdı, ondan çok şey öğrendim” ifadelerini kullanıyor. 

Bilgi YarışmasıRaskolnikov, Dostoyevski'nin yazdığı hangi ünlü romanın kahramanıdır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.