20.04.2017 09:05 | Son Güncelleme:

Cesur ve Güzel 24. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Cesur ve Güzel dizisi nefes kesen bir bölümle Perşembe akşamı izlendi. Merakla beklenen Cesur ve Güzel 23. bölümde Cesur, annesinin katili Salih’in ölü bulunmasıyla tüm şüpheleri üzerine çekti. Polisle tehlikeli bir kovalamacanın içine giren Cesur’un işi bu sefer çok daha zor oldu. Hemen arkasından Cesur ve Güzel 24. yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak edildi.

Ay Yapım imzalı ‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde Cesur, annesinin katili Salih’in ölü bulunmasıyla tüm şüpheleri üzerine çekti. Polisle tehlikeli bir kovalamacanın içine giren Cesur’un işi bu sefer çok daha zor olacak. Cesur, suçsuz olduğunu nasıl kanıtladı?
 
CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

CESUR VE GÜZEL 23. BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin katilinin ölü bulunması tüm şüphelerin Cesur’un üzerinde toplanmasına neden olur. Onun cinayetle suçlandığını öğrenen Sühan şaşkına dönerken, Tahsin Korludağ kızını Cesur’dan uzaklaştırmak için eline geçen bu fırsatı kullanmaya kararlıdır.

Kendine yapılan büyük ihanetin sonunda elini kana bulayan Tahsin Korludağ, hayatının iplerini Rıza’nın ellerine bırakmış durumdadır. Amacına ulaşmak için herkesi kurban edebileceğini kanıtlayan Rıza’nın bu sefer çok daha acımasız bir planı vardır.

Korludağ Çiftliği cinayet haberiyle sarsılırken, Cahide, Hülya’dan kurtulmayı kafasına koymuştur. Sonunda kendisini de yakacak bir yangının fitilini gözünü kırpmadan ateşler.

Cesur’un polisin elinden kaçması, olayları içinden çıkılmaz hale getirir. Bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçer, aşkıyla adalet arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Adını temize çıkarmak için canını tehlikeye atan Cesur, Sühan’dan hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır.

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0