Bursa

Yerel Haber
19 Aralık 2016 - 14:40

Çevreci Dedeye Anlamlı Ödül

IHA

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, her gün Mudanya’dan Yörükali’ye giderek, köyü gönüllü olarak temizleyen 74 yaşındaki Ata Altın’ı madalya ve plaketle ödüllendirdi.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Mudanya’dan her sabah Yörükali’ye giderek, gönüllü olarak mahalleyi temizleyen Ata Altını taltif etti. AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Murat Ünal ve Yörükali Mahalle Temsilcisi Seyit Ahmet Türkmen ile Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının da katıldığı ziyarette, Başkan Recep Altepe, örnek davranışından dolayı Ata Altın’a plaket verdi. Bursa’nın her türlü nimeti bünyesinde bulunduran özel bir şehir olduğunu ifade eden Altepe, “Yeşile, çevreye sahip çıkmalı ve Bursa’mızı korumalıyız. Her gün Mudanya’dan Yörükali’ye giderek mahalleyi temizleyen Ata Altın’ı tebrik ediyorum. Yaşadığımız yere hissedilen sevgi ve çevre temizliği çok önemli. 74 yaşındaki çevreci Altın’ın bu gönül işi herkese örnek olmalı” diye konuştu.

BursaYerel Seçim Sonuçları
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.