07.05.2018 10:15 | Son Güncelleme:

Chevrolet Camaro 2019'da tanıtılacak!

Chevrolet'in Camaro modeli 2019'da tanıtılmaya hazırlanıyor. Avrupa piyasasında adından sıkça söz ettiren ve sağlam yeri olan Chevrolet'in Camaro modeli, otomobil tutkunları için çok özel bir araçtır. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı Türkiye piyasasından çekilmişti. Peki 2019 model Chevrolet Camaro'nun özellikleri neler?

Chevrolet'in Camaro modeli 2019'da tanıtılacak. Chevrolet'in Camaro modeli, pek çok otomobil tutkunu için özel modeldir. Markanın karakterini de gösteren bu aracın 2019 modeli yakında yollarda olacağını duyurdu.

Farklı sebeplerden dolayı Türkiye'den çekilen Camaro modelin ciddi şekilde gözünü Avrupa pazarına diktiği biliniyor. Peki 2019 model Camaro'nun özellikleri neler?

1.Tasarım özellikleri

Chevrolet Camaro 2019 modeli tasarım açısından göz kamaştırıcı bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Chevy Motor tasarım ekibi ile çalışan Chevrolet, Camaro'nun tasarımında far ve ızgara detaylarını öne çıkarmış. 20 inçlik jantlar, arka kısımdaki LED stop lambaları da dikkat çekici yenilikler arasında yer alıyor.

2. İç mekan özellikleri

Yeni Chevrolet Camaro'nun iç mekanında son teknoloji dijital detaylar dikkat çekiyor. Kablosuz sarj, Android ve iOs uyumlu girişler, 8 inçlik multimedya ekranları bulunuyor.

3. Motor özellikleri

Yeni Camaro'da motor seçenekleri arttı. 4 farklı motor seçeneği sunan 2019 model Camaro, özellikle Avrupa pazarını hedeflemiş görünüyor. 2019 Camaro motor seçenekleri: RS, SS, ZL1, 1LE şeklinde. Camaro'nun motoru hakkında 8 silindirli motor ve 10 ileri otomatik şanzıman gibi çok çarpıcı detaylar da yer alıyor. 

Bu habere ifade bırak
  • 21Mutluyum
  • 4Şaşkınım
  • 5Kararsızım
  • 7Kızgınım
  • 4Üzgünüm
Toplam Oy41