Sakarya

Yerel Haber
15 Haziran 2018 - 15:34

Chp Grup Başkanvekili Özkoç Sakarya'da Partililerle Bayramlaştı

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, partisinin Taraklı İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen programda partililerin bayramını kutladı Engin Özkoç:"Dayanışmaya en çok ihtiyacımız olan günlerden geçiyoruz. Kardeşliğimizi korumalı, bağlarımızı güçlendirmeliyiz"

SAKARYA (AA) - CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, dayanışmaya en çok ihtiyaç olan günlerden geçildiğini belirterek, "Kardeşliğimizi korumalı, bağlarımızı güçlendirmeliyiz." dedi.

CHP Sakarya İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Özkoç, CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ve milletvekili adaylarıyla partisinin Taraklı İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

Partililerle tek tek bayramlaşan Özkoç, şehrin her köşesinde, her kesimden Sakaryalı ile kucaklaşmak istediklerini belirterek, 3 gün boyunca Sakarya'nın bütün ilçelerinde bayramlaşma töreni gerçekleştireceklerini bildirdi.

Özkoç, 25 Haziran sabahı tüm Türkiye'yle kucaklaşacaklarını kaydederek, "İnşallah 81 milyonun cumhurbaşkanlığında, milletin iktidarında, kardeşlik, huzur ve refah egemen olacak. Dayanışmaya en çok ihtiyacımız olan günlerden geçiyoruz. Kardeşliğimizi korumalı, bağlarımızı güçlendirmeliyiz. Tüm sorunlarımızı aşabilecek güce, çocuklarımız için aydınlık yarınlar yaratabilecek iradeye, inanca sahibiz. El birliğiyle başaracağız. Bayram coşkumuz, dayanışmamız eksik olmasın." ifadelerini kullandı.

CHP İl Başkanı Isır da içinden geçtikleri zorlu süreçte bayramların birleştirici gücünün herkese iyi geldiğini aktararak, "Yaşadığımız bayram coşkusunun, aydınlık yarınlarımızın müjdecisi olmasını umuyorum. Tüm yol arkadaşlarımın, yurttaşlarımın, ülkemin bayramını kutlarım." açıklamasında bulundu.

Özkoç ve beraberindekiler, daha sonra ilçe merkezindeki vatandaşlarla da bayramlaştı.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.