Tekirdağ

Yerel Haber
19 Şubat 2014 - 17:44

CHP MALKARA İLÇE ÖRGÜTÜ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARINI TANITTI

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde Belediye Meclis Üyesi Adayları listesini açıkladı.
Malkara ilçe binasında düzenlenen basın açıklamasında konuşan CHP Malkara İlçe Başkanı İsmail Uzun, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun koymuş olduğu slogan çerçevesinde 2010 yılında uzun bir maratona çıktıklarını ifade ederek, "Bugün seçim koşusunun başlangıç günlerinden birini yaşıyoruz. Yerelde iktidar için 2010 yılında koyduğumuz hedef doğrultusunda Ulaş Yurdakul Başkanlığında yapmış olduğumuz çalışmalarda ilk olarak Malkara’nın sorunlarını tespit ettik. 2012 yılında yapılan kongreden sonra o sorunları nasıl aşacağımızı nasıl projeler ile çözüm getireceğimizi araştırdık. Bu gün geldiğimiz noktada yepyeni bir ekip kurduk. Malkara’mıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
İlçe Başkanı İsmail Uzun’un ardından söz alan Belediye Başkan Adayı Ulaş Yurdakul, 2010 yılında hedef koyduklarını belirterek "Malkara’nın değişime ihtiyacı var dedik. Malkara’yı değiştirerek modern bir şehir haline getirmemiz lazım dedik. 4 yıldır Malkara ile ilgili projeler hazırlıyoruz. Bugün ciddi anlamda Malkara ve köylerini kucaklayacak bir liste ile Malkara’yı yönetecek ekip ile biz hazır olduğumuzu Malkara halkımız ile paylaşıyoruz. Malkara’yı hep birlikte yönetmek istiyoruz. Öncelikle benim ile birlikte aday olan arkadaşlarıma ve Malkara’ya CHP’nin listesinin hayırlı olmasını diliyorum. Bu yolda bizler ile birlikte emek harcayacak tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Son 40 güne giriyoruz. Malkara’nın CHP’ ye ihtiyacı var. Bizler bunun bilincindeyiz. Bizler CHP olarak Malkara’yı yönetmeye talibiz. Tüm halkımız bizlere oy veren veya vermeyen ya da CHP’li olan ya da olamayan herkese hizmet edecek bir belediyeyi yönetmeye talibiz. Ben emek harcayan, katkı sağlayan arkadaşlara gerek benimle birlikte aday olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.
Programda Malkara Belediyesi eski Başkanı Metin İlgün ve CHP Malkara İlçe eski Başkanı Sermet Gülcivan de söz alarak dilek ve temennilerini paylaştı.
Konuşmaların ardından Belediye Meclis Üyesi Adayları listesi açıklandı. Yapılan açıklamaya göre, CHP'nin belediye meclis üyesi aday listesi Cem Özkan, Volkan Soğancılar, Nuri Dinçer, Bahattin Cömert, Hikmet Altuğ, Celal Yılmaz, Ersan Tepe, Recai Örs, Nuran Başkütük, Ahmet Şentürk, Ali İhsan Uslu, Hasan Özgür, Ali Çolak, Perihan Özgüller, Gülseren Yener Mümin Çolak, Osman Şen, Sali Mehmet Alçay, Ferit Öz, Melih Gürsel, Sinan Çakır, Engin Baltabıyık kontenjan olarak, Hüseyin Vasfi Güner, Hüseyin Simen, Afşin Turan'dan oluştu.

TekirdağYerel Seçim Sonuçları

Tekirdağ Hava Durumu

16°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.