Ege

12.10.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 12.10.2018-1:30

CHP’nin Genel Başkanı olmalı

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun yönetiminde yapılan ekim ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumunun dilek ve temenniler bölümünde söz alan AK Parti Meclis Üyesi Çağlar Haspolat, yaptığı konuşmayla herkesi şaşırttı.

Sitene Ekle

İZMİR DHA

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun yönetiminde yapılan ekim ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumunun dilek ve temenniler bölümünde söz alan AK Parti Meclis Üyesi Çağlar Haspolat, yaptığı konuşmayla herkesi şaşırttı. Kocaoğlu’na, “Sizi CHP’nin Genel Başkanı olarak görmek isteriz” diyen Haspolat, şu ifadeleri kulandı:

“Genel başkanlıktan sonraki ikinci büyük koltukta oturuyorsunuz. Belediye başkanlığındaki başarınız tartışılır ama gerçekten iyi bir siyasetçisiniz. Gerçeği söyleyen tek adamsınız. AK Parti olarak milli duruşu olan bir muhalefet istiyoruz. İnşallah sizi CHP’nin başında genel başkan olarak görürüz.”

"Eğreti Gelin" filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülü kime aittir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.