Kars

Yerel Haber
01 Ocak 2018 - 01:55

Cıbıltepe'de Yeni Yıl Coşkusu

KARS (AA) - Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen kayak merkezlerinden Cıbıltepe'de yerli ve yabancı turistler yılbaşını kar yağışı altında coşkuyla kutladı.

İran ve Azerbaycan'ın yanı sıra Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden gelen yabancı turistler ile yurt içinden gelen bir çok yerli turist ve vatandaşlar, yılbaşı dolayısıyla Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'ne akın etti.

Sarıçam ormanları, kristal karı ve uzun kayak pistleriyle kış turizminin cazibe merkezlerinden olan Cıbıltepe'deki oteller, yılbaşı dolayısıyla gelen turistler yüzünden tamamen doldu.

Cıbıltepe'deki otellerde yılbaşı nedeniyle düzenlenen çeşitli etkinlikler ile doyasıya eğlenen turistler ve vatandaşlar, kafkas halk oyunları ve canlı müzik eşiğinde eğlendi.

Yeni yıla sayılı dakikalar kala bazı vatandaşlar da eğlendikleri otellerden dışarı çıkarak yeni yılı havai fişek gösterisi ile yılın ilk dakikalarında yağan kar altında karşıladı.


KarsYerel Seçim Sonuçları

Kars Hava Durumu

-17°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.