Çılgınca sarhoş olmaya tövbe etmiş 10 Hollywood yıldızı

Hollywood deyince aklımıza bir eli yağda bir eli balda, gün boyu şuh kahkahalar eşliğinde kadeh kaldıran insanlar geliyor. Fakat kazın ayağı öyle değil. Bu dünya yıldızlarının birçoğu yaşadıkları zor zamanlar sayesinde feleğin çemberinden geçmiş, dünyanın gözüne parmağını sokmuş insanlar. Bakalım kim bu "içki nedir bilmezdim, şimdi bir ayyaş oldum" cümlesini duyar duymaz kaçan ünlüler?

Çılgınca sarhoş olmaya tövbe etmiş 10 Hollywood yıldızı

1- Eminem

1- Eminem

Bildiğiniz üzere Eminim reis yeni albümünü henüz çıkardı. Marshall'ın dili bu albümün kutlamaları esnasında bile içki içmeyecek kadar yanmış zamanında. Yoğurt verseniz üfleyerek yer, öyle bir durumda. Ama ağzı yoğurt doluyken bile Lose Yourself'i hatasız söyler.

Eminem 2007 yılında aşırı dozdan az daha hayatını kaybediyordu. Daha sonra rehabilitasyon tedavisi gören sanatçı, 10 yıldır temiz ve yabancıların "sober" dediği, içkide aşırı kaçmayan bir adam haline geldi.

2- Bradley Cooper

2- Bradley Cooper

Bakmayın "Felekten Bir Gece" serisinin yıldızı olduğuna. 29 yaşından beri mazbut bir aile erkeği olarak yaşamını sürdürüyor Bradley. 2013 yılında verdiği bir röportajda "Devamlı sarhoş gezersem hayatımı sabote edeceğimi fark ettim" demiş.

3- Chrissy Teigen

3- Chrissy Teigen

Ünlü şarkıcı John Legend'ın eşi olan model Chrissy Teigen de "ben n'apıyorum yav" diyenlerden. Sahneye çıkmadan önce kuliste saç ve makyaj yapımı esnasında içkiye alıştığını ve sonra abarttığını söyleyen Teigen, "Saygı duyduğum insanlara karşı saçma hareketlerim oldu. John ve bana iyi bakmıyorlardı. İnsan kendini korkunç hissediyor" dedi.

Bali Adası'nda bir sağlık çekimi esnasında alkolden bir süre uzak kaldığını ve kendini daha iyi hissettiğini söyleyen model, eşi John Legend tarafından da desteklenmiş.

4- Calvin Harris

4- Calvin Harris

Calvin Harris ise profesyonellik gereği sarhoş olmayı bırakanlardan. Ünlü müzisyen hiçbir zaman alkolik olmadığını fakat alkolün davranışlarını etkilediğini söylüyor. 24 yaşından beri içki içmeyen Harris, "Canlı performanslarım milyon kat daha iyi. Eğer kafan iyiyse şovun nasıl geçtiğini bile hatırlamıyorsun. En iyisini sergilesen bile o anı hatırlamamak hiç mantıklı değil" diyor.

5- Kendrick Lamar

5- Kendrick Lamar

2018 yılında DAMN albümüyle Grammy alan Lamar, uyuşturucu, içki ve aşırı davranışlardan uzak duruyor. GQ için verdiği röportajda "Evet ünlülerin dünyasından geliyorum. Fakat o yaşam tarzına alışamayan insanların da varlığını kavramaya başladım" diyerek klasik Hollywood yaşamından farklı bir hayatı olduğunu belirtiyor.

6- Daniel Radcliffe

6- Daniel Radcliffe

Harry Potter filmlerinin çekimi esnasında alkol problemi yaşamaya başlayan Radcliffe, 2015 yılında bu sorunuyla yüzleşti. Başka evlerde uyandığını ve oraya nasıl geldiğini bile hatırlamadığını söyleyen Radcliffe, bu durumun onu bitirmeye başladığını fark etmiş.

Bir süre alkolden uzak durmaya ihtiyacı olduğunu ve bunu da yürüyüş, spor gibi fiziksel aktivitelerle başardığını anlatıyor.

7- Lana Del Rey

7- Lana Del Rey

Sesinde huzur bulduğumuz Lana, küçüklüğünde pek de huzur bulamamış. 14 yaşındayken bir bağımlı olduğunu söyleyen şarkıcı, bu sorunu atlatabilmesi için yatılı okula gönderilmiş.

Neyse ki 18 yaşında gittiği rehabilitasyon merkezi sayesinde bu sorunlarını yendi ve şimdiki hayatını kazandı.
 

8- Jennifer Hudson

8- Jennifer Hudson

Hudson'ın durumu ise biraz daha farklı. O hiç içki içmemiş. 2013 yılında Chelsea Handler ile yaptığı röportajda hayatında hiç içki içmediğini söyleyen Jennifer Hudson o tarihten sonra içki içtiyse bilemeyiz tabii.

9- Blake Lively

9- Blake Lively

Gossip Girl'in başrol oyuncusu Blake Lively de hiç içki içmeyenlerden. 2012 yılında Allure'ye verdiği röportajda alkol ya da uyuşturucu kullanmadığını söylemiş.

10- Tom Hardy

10- Tom Hardy

25 yaşına kadar alkol problemleri yaşadığını fakat 2003 yılında 12 aşamalı bir programla bundan kurtulduğunu açıklayan ünlü oyuncu Tom Hardy, 15 yıldır sağlıklı bir yaşam sürüyor. Bu sağlıklı görüntüsünü de fark etmek hiç zor değil.
 

Bu makaleye ifade bırak