Dünya
13.09.2017 - 12:12 | Son Güncelleme: 13.09.2017-13:36

Çırılçıplak kendini yakıp dans etti

İngiltere'de genç bir adam aşırı alkolün etkisiyle girdiği bir benzin istasyonunda önce soyundu. Ardından eline aldığı pompayla üzerine benzin dökerek kendini ateşe verdi. Pantolonu ayak bileklerinde yanarken dans etmeye başlayan adam, görevlilerin yangın tüpü müdahalesiyle durduruldu.

Sitene Ekle

milliyet.com.tr

İngiltere'de adı bilinmeyen genç bir adam bir benzin istasyonunda üzerindekileri çıkarmaya başladı. Eşofman altını tam çıkarmadan eline aldığı benzin pompasıyla benzini üzerine sıktı. Ardından elindeki çakmakla eşofmanını ateşe verdi.

Yanmaya başlayınca da eşofmanı aşağı kadar indirerek çırılçıplak bir şekilde dans etmeye başladı. Adam pompaların yanına gidip biraz daha benzin döktü. Tam bu sırada istasyon çalışanı adamın üzerine yangın söndürme tüpünü sıktı.

Adam durmadan dans ediyordu. Benzin istasyonu görevlisi ise polisi arayarak yardım istedi.

İstasyona gelen bir kadın ve bir erkek polis, adamı sakinleştirmeye çalıştı. Çünlü hala elinde benzin pompası vardı.

Elindeki pompayla kadın polise doğru yaklaşan sarhoş adam, pompa yetişmeyince bırakarak kadın polisin üzerine atlamaya çalıştı.

Bu sırada diğer polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Kaydedilen görüntülerde kadın polisin korkusu yüzünden okunuyordu.


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Türkiye'de kurulan ilk spor kulübü hangisidir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.