Ekonomi

07.11.2017 - 18:16 | Son Güncelleme: 07.11.2017-18:31

Citroen servislerinde kış kampanyası

Citroen, 30 Kasım'a kadar araçlarını yetkili servislere getiren otomobil sahiplerine, orijinal mekanik ve bakım yedek parçalarında, bunların işçiliği ve Total motor yağlarında yüzde 20 indirim sunuyor.

Sitene Ekle

AA

Citroen'den yapılan açıklamaya göre, 50'yi aşkın satış ve servis noktasında hizmet veren şirket, avantajlarına kış kampanyasıyla devam ediyor.

Citroen Yetkili Servisleri'nde uygulanacak kampanya kapsamında; Citroen orijinal mekanik ve bakım yedek parçaları, bunların işçiliği ve Total motor yağları yüzde 20 indirimle sunulmakta.

"700 TL+KDV" ve üzeri bakım ile mekanik servis harcamalarında ya da 4 Michelin lastik alımında; online randevu ile servise gelip "350 TL+KDV" ve üzeri bakım ile mekanik servis harcaması yapılması durumunda suya dayanıklı Bluetooth hoparlör de hediye ediliyor.

Citroen teknik ekipleri arasında yapılan uzmanlık yarışmasında "Dünya Şampiyonluğu" kazanmış olan teknik ekibi ile hizmet veren Citroen Türkiye'nin kampanyası, 30 Kasım 2017'ye kadar devam edecek.


Etiketler: Citroen, kampanya, Otomobil
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX