Sinema

13.07.2017 - 14:58 | Son Güncelleme: 13.07.2017-15:19

Clint Eastwood “The 15:17 to Paris”in çekimlerine başladı

Sinemanın en güçlü isimlerinden Clint Eastwood sevenlerine yeni bir filmle geliyor. Clint Eastwood’un yönetmen koltuğunda yer aldığı The 15:17 to Paris filminin çekimlerine resmi olarak başlandı.

Sitene Ekle

Yönetmenin “The 15:17 to Paris: The True Stroy of a Terrorist, a Train, and Three American Heroes” (15:17 Paris’e: Bir Terörist, Bir Tren ve Üç Amerikan Kahramanın Gerçek Hikayesi) isimli kitaptan beyaz perdeye uyarlayacağı film, Dorothy Blyskal’ın senaryosuyla hayat buluyor. Son olarak Sully ile izleyici karşısına geçen Clint Eastwood bu filminde, Spencer Stone, Anthony Sadler ve Alek Skarlatos’un 2015 yılında Amsterdam’dan Paris’e giden bir hızlı trende ağır silahlı bir adamı durdurması ve trende bulunan 500 kişinin hayatlarını kurtarmasının hikayesini anlatacak. Spencer Stone, Anthony Sadler ve Alek Skarlatos filmde kendilerini canlandıracak.

Filmin yapımcıları arasında Tim Moore, Kristina Rivera, Jessica Meier ve Bruce Berman yer alıyor. Dağıtım hakları ise Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow’a ait.


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Kutup Yıldızı, hangi yönü gösterir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX