Bursa

Yerel Haber
11 Şubat 2019 - 18:34

Çocuk Tiyatrosu, Gürsu Sahnesinde

Çocuk Tiyatrosu, Gürsu sahnesinde

Tahsin AYDIN/BURSA,(DHA)- BURSA Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun organize ettiği Masal Gezginleri Çocuk Tiyatrosu Gürsu’da sahne aldı.

Masal Gezginleri Çocuk Tiyatrosu, Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Gürsu Belediyesi işbirliğinde, Gürsu’da sahne aldı. ‘Kültür Kenti Gürsu’ sloganıyla, Gürsu’nun kültür sanat etkinliklerinde zenginleşmesine özen gösterdiklerini vurgulayan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, ‘’Tüm sanat dallarında olduğu gibi tiyatro da çocuklarımızın hayal dünyalarının renklenmesinde ve gelişmesinde etkili olmakta. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda Büyükşehir Belediyemiz’in sunduğu bu kültür hizmeti için teşekkür ediyorum” dedi. Masal Gezginleri, Yüksel Bodur İlköğretim Okulu öğrencilerine, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere iki seans şeklinde gösteri sundu. İnteraktif oyunda çocuklar keyifli saatler yaşadı.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.