07.11.2018 09:55 | Son Güncelleme:

Çocuklar Duymasın son bölümde neler yaşandı? Yeni fragman ise...

Sevilen dizi Çocuklar Duymasın dün akşam ekrana geldi. Kanal D'nin fenomen dizisi Çocuklar Duymasın'da Seyyar Tayyar'ın geri dönmesiyle eğlence doruğa ulaştı. Peki son bölümün ardından Çocuklar Duymasın 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çocukar Duymasın yeni bölümüyle yine oldukça keyifli anlara sahne oldu ve dizinin sevilen isimlerinden Seyyar Tayyar'ın geri dönmesi izleyenleri sevindirdi. Kült dizi Çocuklar Duymasın'ın 57. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

ÇOCUKLAR DUYMASIN 56. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Taş Fırın Haluk ve Meltem, uzun zamandır hayatlarında olmayan Seyyar Tayyar’ı bir anda karşılarında görünce çok mutlu olur. Seyyar Tayyar bu sefer daha büyük sürprizlerle geri dönmüştür.

Öte yandan Sultan, Meltem’e küsmüştür. Meltem’in, Sultan’ın gönlünü alması hiç de kolay olmayacaktır. Meltem ve Sultan’ın küs olması, Havuç ve Simay’ın evlilik sürecine de zarar vereceğinden Meltem, Sultan’la barışmak için elinden geleni yapar. Sadece Meltem değil, başta Haluk olmak üzere, Gönül ve Tuna gibi Meltem’in yakın çevresinde olan herkes devreye girer. Her şeye rağmen Sultan’ın düğünü iptal etmek istemesi ortalığı karıştırır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Tuna, Gönül’e küçük bir yalan söyler. Yalan yalanı doğurur ve Tuna’nın söylediği yalan, Taş Fırın Haluk’un başına büyük bela olur.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 56. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 4Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy4