26.12.2018 11:40 | Son Güncelleme:

Çocuklar Duymasın 64. yeni bölüm yılbaşı özel fragmanı yayınlandı!

Ekranların uzun soluklu dizisi Çocuklar Duymasın, 63. bölümüyle dün akşam izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin 63. bölümünde Meltem, Londra'ya taşınma planları yaparken Haluk da zor bir kararın eşiğine geldi ve gözler yeni bölüme çevrildi.

Kanal D'nin Çarşamba akşamlarını şenlendiren dizisi Çocuklar Duymasın, yeni bölümüyle dün akşam saat 20:00'de ekrana geldi ve yeni bölüme Meltem'e Londra'dan gelen iş teklifi damga vurdu. İşte büyük bir merakla beklenen Çocuklar Duymasın 64. yeni bölüm yılbaşı özel fragmanı...

ÇOCUKLAR DUYMASIN YILBAŞI ÖZEL BÖLÜMÜ ÖZET

Çocuklar Duymasın ile yeni yılda muhteşem bir gece sizleri bekliyor!

Haluk ve Meltem yılbaşı planları savaşının tam ortasına düşer. Bir tarafta Gönül ve Tuna diğer tarafta Sultan Hanım ve Rıza vardır. İki taraf da Haluk ve Meltem'i kendi partilerine davet ettirmek için binbir türlü plan yapar. Şarkılar, türküler, korolar eşliğinde eğlenceli anlar yaşanır. Tüm ekip yeni yıl için bir araya gelir.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 64. YENİ BÖLÜM YILBAŞI ÖZEL FRAGMANI

ÇOCUKLAR DUYMASIN 63. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çocuklar Duymasın 63. Bölüm Fragmanı yayında! Haluk, Meltem'e gelen iş teklifiyle Londra'ya yerleşmeyi kabul edecek mi?

Çocuklar Duymasın 63. yeni bölüm fragmanında Meltem, rutin giden hayatlarında bir değişikliğe gitmek istediğini açıklıyor. Meltem'in bu fikri karşısında şaşkınlık yaşayan Haluk, bu duruma sebep olan şeyi merak ediyor. Meltem, çok önemli bir yerden iş teklifi aldığını ancak kabul ederse ailecek Londra'ya taşınmaları gerektiğini belirtiyor. Haluk, şimdi ne yapacak?
Öte yandan Sultan Hanım yine boş durmuyor ve yarattığı dedikodu kazanında herkesin gıybetini yapmaya başlıyor. Bunu yaparken de çevresinde bulunan herkesi bu sohbetin içine dahil ediyor!

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0